Sıradaki içerik:

Aybüke Pusat Kimdir?

Aybüke Pusat Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aybüke Pusat, Söz dizisindeki performansı ve aynı diziye veda sahnesi ile oldukça dikkat toplayan ve diziye vedasının ardından da  birçok hayran kitlesi oluşturan Aybüke Pusat sevgilisi kimdir ve biyografisine makalemizde yer verdik.

Aybüke Pusat Kaç Yaşında ve Doğum Yeri

Aslen Ankaralı olan ve 20 Mayıs 1995 yılında yine Ankara’da dünyaya gelen Aybüke Pusat yaşı 24’tür. Ankara Devlet Konservatuarı Bale Bölümünü bitirmiştir. 2014 yılında katıldığı Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasında üçüncü olarak başarısına başarı katmış aynı zamanda dizi teklifleri almaya ve senaryoları değerlendirmeye başlamıştır.

Televizyon hayatına başladığı ilk dizi projesi 2014 yılında yayınlanan ve başarılı oyuncular  ile dönemin çok izlenen yapımlarından biri olan Medcezir dizisidir.

aybüke Pusat Kilosu

Güzel oyuncu Aybüke Pusat Kilosu 49 kilogram’dır.

 

Aybüke Pusat Rol Aldığı Diziler

Medcezir dizisinde Elif karakterine hayat veren Aybüke Pusat, 2015 yılında yine dönemin oldukça fazla izlenen ve uzun soluklu yapımlarından biri olan O Hayat Benim dizisinde Zeynep karakterine hayat vermiştir. Yoğun bir çalışma hayatının takip ettiği bir diğer yapım ise, 2017 yılında ekranlara gelen Familya dizisidir.

Bu dizide de Su Beyoğlu karakterine hayat vermiştir. Daha sonra 2017 yılında ekranlara gelen ve yayın hayatına hala devam etmekte olan Söz dizisinde rol almış ve kariyerinde önemli bir basamağa ulaşmıştır.

Tolga Sarıtaş ile yer aldığı sahnelerle kendinden oldukça söz ettirmiş ve diziye duygusal vedasının ardından Bahar karakteri ile hatırı sayılır bir hayran kitlesi oluşturmuştur. Son olarak 2018 yılında Show TV de yayınlanan başrollerini Boran Kuzum ile paylaştığı Şahin Tepesi adlı yapımda Verda karakterine hayat vermiş fakat dizi istenen ilgiyi göremediği için yayın hayatına erken veda etmiştir.

Şu an herhangi bir yapımda bulunmayan başarılı oyuncunu yeni sezonda Furkan Andıç ile başrollerini paylaşacağı bir projede yer alacağı konuşulmaktadır.

Aybüke Pusat Sevgilisi

Özel hayatı ile gündeme gelmekten hoşlanmayan güzel oyuncunun geçtiğimiz dönemlerde aynı dizide rol aldığı Tolga Sarıtaş ile sevgili olduğu konuşulmuş ve bu durum ikilinin hayranlarını çok sevindirmişti fakat ikili sadece çok iyi arkadaş olduklarını ve aralarında aşk olmadığını açıklayarak iddiaları yalanlamış hayranlarını hayal kırıklığına uğratmıştı.

Son dönemlerde ise 23 yaşındaki Aybüke Pusat’ın, Derya Alabora’nın oğlu 32 yaşındaki Can Yücel ile aşk yaşadığı ve geçen kış döneminde birlikte Uludağ’da tatil yaptıkları konuşulmaktadır fakat ikiliden henüz bir açıklama gelmemiştir.

Aybüke Pusat Hakkında En Çok Merak Edilenler

[minima-accordion][minima-accordion-item title=”Aybüke Pusat Kaç Yaşında? ” state=true]24 yaşında (25 Şubat 1995) [/minima-accordion-item][/minima-accordion]

[minima-accordion][minima-accordion-item title=”Aybüke Pusat Aslen Nereli? ” state=false]Aybüke Pusat Aslen Ankara’lıdır. İstanbul’da yaşamaktadır.[/minima-accordion-item][/minima-accordion]

[minima-accordion][minima-accordion-item title=”Aybüke Pusat boyu kaç?” state=false]1.74 cm’dir.[/minima-accordion-item][/minima-accordion]

[minima-accordion][minima-accordion-item title=”Aybüke Pusat ne zaman doğdu?” state=false]25 Şubat 1995 yılında Ankara’da doğmuştur.[/minima-accordion-item][/minima-accordion]

Merak Ettiğiniz Tüm soruların cevabını Alt taraftaki yorum bölümüne yazabilirsiniz. Yorumlarınıza En kısa sürede cevap verilmektedir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli