Sıradaki içerik:

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Kaç Yaşında?

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Kaç Yaşında?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

“Yer Gök Aşk” dizisi ile izleyicilerin gönlünde taht kuran ve magazin basınında adından sıklıkla bahsedilen Melisa Aslı Pamuk kimdir? Melisa Aslı Pamuk hakkında bilinmeyenleri araştırdık, kimdir, nerelidir, evli midir gibi daha pek çok sorunun cevabını satır aralarında bulmak mümkün

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Hollanda doğumlu olup ve Türk soyundan gelen Melisa Aslı Pamuk Nisan 14.04.1991 doğumludur. 2010 yılından itibaren Türkiye’ye gelen oyuncu kariyer basamaklarını sağlam adımlarla çıkmaktadır. Evli olmayan oyuncu magazin ve iş dünyasından olan sevgilileri ile zaman zaman gündeme gelmektedir.

Melisa Aslı Pamuk Kariyeri

Düzgün fiziği, uzun boyu ve siyah saç beyaz tenli olan Pamuk Türkiye güzellik yarışmasını 2011 yılında düzenlenen Fox TV kanalında canlı sunulan yarışmanın birincisi. Yani 2011 yılı Türkiye Güzellik Kraliçesi. Yarışma sonrası başarı hikayesine hızlı adımlarla geçiş yapan Pamuk Fransızca, Türkçe, İngilizce, Felemenkçe ve Almanca dillerini bilmektedir. Hollanda Üniversitesinde Psikoloji eğitimi alan Pamuk eğitim kariyerini yarıda bırakmıştır. 14 yaşında modelliğe başlayan oyuncu mankenlik alanındaki başarısını Best Model Of Turkey onayını 2009 yılında tescillemiştir.

Oyunculuk deneyimini modellikten önce 13 yaşında iken yaşayan oyuncu Hollanda’da gösterime giren kısa film Dat Zit Wel Snor’da genç bir kızı canlandırmıştır.

Kariyerini oyunculuk alanında sürdürmeyi planlayan Pamuk Sadri Alışık Merkezi’nde oyunculuk eğitimi görmüştür. Reklam yüzü olarak ta bilinen pamuk bir GSM operatörünün reklamında oynayarak Türkiye’de bu şekilde tanınmıştır. Aynı zamanda “Yer Gök Aşk” dizisi çekimleri sürerken G.D.O. Karakedi filminde de rol almıştır.

Melisa aslı Pamuk Filmleri Ve Ödülleri

Şu ana kadar, Dat Zit Wel Snor, Kara Sevda, Ulan İstanbul, Her Sevda Bir Veda, Kurt Seyit Ve Şura, Yer Gök Aşk, Kara Kedi sinema filmi, Melisa Aslı Pamuk’un yer aldığı ve farklı kanallarda yer alan dizileri ve filmleri olup, ayrıca Asu Kozcuoğlu Ödülleri, Pantene Altın Kelebek Ödülleri, Yıldızı Parlayan Oyuncular Kara Sevda (dizi), Ayaklı Gazete Ödülleri, En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Kara Sevda (dizi) ödüllerini de yaşamı ve kısa oyunculuk hayatında kazanmıştır. Yeni bir dizi olan ve yakın zamanda televizyon kanallarının birinde oynayacak olan Netflix dizisinde Çağatay Ulusoy ile başrolde oynaması yeni projeleri arasındadır.

Melisa Aslı Pamuk Resimleri

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli