Oyuncular
Televizyon ekranlarında yayınlanan veya beyazperde de gördüğümüz Türkiye’nin en sevilen oyuncuların biyografileri, aslen nereli oldukları, kaç yaşında oldukları, kim oldukları kısacası haklarında tüm merak edilen soruların yanıtları ‘Oyuncular’ kategorisinde…
Oyuncular

Eser Yenenler Kimdir? Sevgilisi Kim?

1995 senesinde Zamanda Yolculuk, 2003 senesinde Aliye, 2006 senesinde Fırtına ve Bir Demet Tiyatro, 2008 senesinde Çok Güzel Hareketler Bunlar, 2012 senesinde Eyvah Düşüyorum, 2013 senesinde Benzemez Kimse Sana ve Yetenek Sizsiniz Türkiye, 2015 senesinde Bana Baba Dedi isimli dizilerde ve televizyon programlarında yer alan Eser Yenenler boyu ve kilosu hakkında'da merak edilenler arasında yer alır.

Oyuncular

Roda Demirer Kimdir? Sevgilisi Kim?

Oynadığı karakterler ile ekranda ilgi çekmeyi başaran Rojda Demirer kaç yaşında gibi sorular hakkında merak edilenler arasında yer almayı başaran oyuncu 38 yaşındadır. 2003 ve 2008 yılları arasında Trabzon Devlet Tiyatrosu içerisinde kadrolu sanatçı olarak görev alan Rojda Demirer daha sonrasında da bir kaç dizide rol alarak dikkatleri üzerine çekmiştir.

Oyuncular

Afra Saraçoğlu Kimdir? Sevgilisi Kim?

Afra Saraçoğlu'nun adı Fazilet Hanım ve Kızları adlı dizide yönetmen yardımcılığı görevinde olan Eray Altay ile anılmış, sonrasında da çiftin sosyal medya üzerinden birlikte oldukları fotoğrafı paylaşmaları neticesinde bu aşk gün yüzüne çıkmıştır.

Oyuncular

Demet Özdemir Kimdir? Sevgilisi Kim?

Başarılı oyunculuğu, güzelliği ve yaşadığı aşklarla gündeme gelen Demet Özdemir, 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli'de dünyaya gelmiştir. Ailenin en küçük çocuğu olan güzel oyuncu, yaptığı işlerle,Demet Özdemir kaç yaşında, sevgilisi kim gibi soruları akıllara getiriyor.

Oyuncular

Mert Yazıcıoğlu Kimdir?

Mert Yazıcıoğlu boy standartlarına göre uzun boylu sayılıp 1.77 metre boy ve 69 kiloda'dır. Tüm burcunun özelliklerini taşıdığını belirten sanatçı Boğa burcudur. Sevilen genç oyuncular kategorisinde yer alan oyuncu Mert Yazıcıoğlu sevgilisi olup olmadığı konusunda adı geçen Hilal Altın bilek ile ilgili bilgi asparagas haber olup oyuncu sevgili olduklarını onaylayacak bir bilgi vermemiştir.

Oyuncular

Merve Çağıran Kimdir?

Başarılı oyunculuğu ve eşsiz güzelliği ile tanınmış olan Merve Çağıran, 10 Kasım 1992 tarihinde Balıkesir'de dünyaya gelmiştir.Merve Çağıran kaç yaşında? Merak ediyor iseniz Merve Çağıran 26 yaşındadır.Merve Çağıran boyu 1.72 metredir. Merve Çağıran boyu ortalama uzunluktadır. Merve Çağıran'ın kilosu ise 52 kilodur. Küçüklüğünde ailesi ile birlikte İzmir'e taşınmıştır. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini İzmir'de görmüştür. 2011 yılında çalışmak için İstanbul'a yerleşmiştir.

Oyuncular

Özcan Deniz Kimdir?

Son dönemlerde popülerliği artan Özcan Deniz kaç yaşında? 19 Mayıs 1972 tarihinde doğan Özcan Deniz 46 yaşındadır. Merak edilen diğer konulardan biri de Özcan Deniz nereli? sorusudur. Özcan Deniz, doğma büyüme Ankaralıdır. Özcan Deniz boyu 1.80, kilosu 79'dur. Boğa burcu olan Özcan Deniz evlidir. Eşi Feyza Altan'dır. Özcan Deniz'in Kuzey adında bir oğlu vardır.

Oyuncular

Engin Akyürek Kimdir?

2006 ÇASOD Oyunculuk Ödüllerinde Umut Veren Sanatçı, 2007 39. Siyad Türk Sineması Ödüllerinde Umut Veren Sanatçı, 2011 En İyiler Ödüllerinden En İyi Erkek Oyuncu, 2012 Kadir Has Üniversitesi En Has Erkek Dizi Oyuncusu, 2012 Yılın Televizyon Yıldızlarından En İyi Erkek Drama Oyuncusu, 2012 En İyiler Ödüllerinden En İyi Erkek Oyuncu ödülünü almıştır.

Oyuncular

Kerem Bürsin Kimdir?

Çok sportifbir yapısı olan Bürsin, düzenli şekilde spor yapıyor. İstanbul'da doğmuşturancak küçük yaşta babasının işi dolayısıyla Amerika'ya taşınmıştır. Aslen Kerem Bürsin nereli sorusuna cevap iseİstanbul'dur. Hayatının büyük bir kısmını Amerika'da geçirmiş, eğitimini deorada tamamlamıştır. ABD dışında İskoçya, Endonezya, Birleşik Arap Emirlikleri,Malezya'da yaşamıştır. Eğitimini de oyunculuk üzerinde tamamlamıştır.

×

Bir Şeyler Ara