Oyuncular
Televizyon ekranlarında yayınlanan veya beyazperde de gördüğümüz Türkiye’nin en sevilen oyuncuların biyografileri, aslen nereli oldukları, kaç yaşında oldukları, kim oldukları kısacası haklarında tüm merak edilen soruların yanıtları ‘Oyuncular’ kategorisinde…
Oyuncular

Mehmet Günsür Kimdir?

En son Fi isimli internet dizisi ile adından söz ettiren yakışıklı oyuncu Mehmet Günsür kimdir? İşte hakkında merak edilenler; 8 Mayıs 1975 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Mehmet Günsür, Tatar kökenli bir aileden gelmektedir. Mehmet Günsür kaç yaşında sorusunu merak edenler için yakışıklı oyuncu, 44 yaşındadır.

Oyuncular

Murat Yıldırım Kimdir?

Murat Yıldırım nereli sorusunun cevabı; 13 Nisan 1979 tarihinde doğan Murat Yıldırım Mardinlidir. Fakat babasının işi nedeniyle Konya’da doğmuştur. Murat Yıldırım boyu 1.82 m, kilosu ise 74'dür. Koç burcu olan Murat Yıldırım eşi İmaneElbani'dir. Murat Yıldırım, İmaneElbani ile Londra’da tanışmış ve 13 Kasım 2016 yılında Adana’da sade bir tören ile evlenmiştir.

Oyuncular

Alara Turan Kimdir?

Yeni dizi Kardeş Çocukları’nda yer alacak olan Alara Turan kimdir? Alara turan kaç yaşında? Alara turan nereli soruları oldukça merak edilen bilgilerdir. Alara Turan14 Ekim 1995 yılında İstanbul'da doğmuştur. Alara Turan Başak burcudur. Alara Turan 24 yaşındadır ve doğma büyüme İstanbulludur. Alara Turan’ın boyu 168 santimetredir ve kilosu 58 kilodur. Star TV’nin Kardeş Çocukları adı yeni dizisinde yer alan Alara Turan hakkındaki önemli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Oyuncular

Burcu Biricik Kimdir?

4 Mayıs 1989 Yılında Doğan Güzel oyuncu Antalya'da Doğmuştur. Burcu biricik kaç Yaşında sorusuna 29 yaşındadır. Boyu 170 cm ve burcu ise boğa'dır. Göz rengi Mavi 'dir. Burcu Biricik'i Ailesinin ayrılma sebebiyle abisi ve anneannesi büyütmüştür.

Oyuncular

Fırat Altunmeşe Kimdir?

Ünlü türkücü İzzet Altınmeşe'nin oğlu ve dizi oyuncusu olan Fırat Altunmeşe boyu 1.89 ve ağırlığı 81 kilogramdır. 16 Mart 1990 İstanbul doğumlu olan Fırat Altunmeşe Balık burcudur. 28 yaşında olan Altunmeşe bir döne Dacia markasının reklam yüzü olarak ekranlarda boy gösterdi.

Oyuncular

Ezgi Mola Kimdir? Kaç Yaşında?

Samimi ve doğal tavırları ile sosyal medyada ilgi gören ünlü oyuncu Ezgi Mola kimdir? İşte oyuncu hakkında merak edilenler; 29 Mart 1983 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Ezgi Mola, 2000 senesinde Akademi İstanbul'da oyunculuk eğitimine başlamıştır. Ezgi Mola biyografi içerisinde de oyunculuk dönemleri bu yıl itibari ile başlamakta ve son dönemlerde yaptığı işlere kadar gitmektedir. Kartal Tibet'in yönettiği Karate Can adlı dizide ilk televizyon deneyimini kazanmıştır.

Oyuncular

Deniz Bolışık Kimdir?

Dizi dünyasında başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren ve güzelliği ile ön plana çıkan deniz bolışık kimdir? Hangi dizilerde görev yapmıştır? İşte magazin dünyasının son zamanlarda konuştuğu isimlerden bir tanesi olan Deniz Bolışık hakkında tüm merak edilenler:

Oyuncular

İpek Karapınar Kimdir?

Ekranların bir dönem izlenme rekorlarını kıran ve kısa bir süre önce yayın hayatına veda eden Kırgın Çiçekler dizisinin Feride'si İpek Karapınar kimdir? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1 Ocak 1984 yılında İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu İpek Karapınar boyu 1.65 metredir. Bu zamana kadar birçok dizide rol almış olan oyuncu, oyunculuk kariyerine ilk kez Hatırla Sevgili dizisinde başlamıştır.

Oyuncular

Saygın Soysal Kimdir?

Ünlü oyuncu ilkokulu Trabzon'da okumuştur. İlkokul bitince de Trabzon'a taşınmışlar. Ünlü oyuncu Liseyi Trabzon'da okumuştur daha sonra da Hacettepe Üniversitesi'nde Ankara Devlet Konservatuarı Sahne Sanatları fakültesini kazanmış ve mezun olmuştur.

×

Bir Şeyler Ara


Merhabalar Okuduğunuz yazılara Yorum Yaparak Düşüncelerinizi Bizlerle Paylaşınız.
+