Şarkıcılar
Sesiyle herkesi kendine hayran bırakan sanatçıların biyografileri, aslen nereli oldukları, kaç yaşında oldukları, kim oldukları kısacası haklarında tüm merak edilen soruların yanıtları ‘Sanatçılar’ kategorisinde…
Şarkıcılar

İlyas Yalçıntaş Kimdir?

Müzik piyasasını alt üst eden isimlerden bir tanesi olarak X Factor Türkiye yarışması ile adını duyuran İlyas Yalçıntaş kimdir sorusunu merak edenler için işte İlyas Yalçıntaş hakkında merak edilenler;7 Mart 1989 senesinde İstanbul'da dünyaya gelmiş olan şarkıcı

Şarkıcılar

Toygar Işıklı Kimdir? Kaç Yaşında?

Müzisyen Toygar Işıklı İlkokulu ortaokulunu ve Lisesini Kocaeli'nde tamamlamıştır.Liseyi Gölcük Barbaros Hayrettin Lisesinde okumuştur. Ardından İstanbul'da Marmara Üniversitesi Müzik Eğitimi Bölümü Şan Ana Dalından mezun olmuştur.Üniversite zamanında klasik batı müziği, 20. yüzyıl müziği, caz ve klasik Türk müziği üzerine Pieter Snapper, David Osbon, Nail Yavuzoğlu ve Şehvar Beşiroğlu gibi önemli isimlerden ders almıştır.

Şarkıcılar

Bulut Duman Kimdir?

Bulut Duman, sık sık farklı kişiliğiyle ve yaptırdığı tam 19 adet estetikle gündeme gelmektedir. İki Aşık İki Düşman adlı solo albümünde yer alan Sol Yanım ve Vuslat adındaki şarkıları ile ve sadece internete yüklenmiş olan klipleri sayesinde birçok ünlüden daha fazla izlenmiştir. İzlenme sayısı 3 milyondur. Bulut Duman, sosyal medya platformlarında da hatırı sayılır sayıda takipçi sayısına sahiptir. Şarkıcı 2016 yılında çıkarttığı Rütbe adlı şarkısıyla, 2016 yılında Dijital Dünyanın Enleri ödül töreninde ''2016 Yılının En Çok İzlenen Şarkısı'' ödülünü almaya hak kazanmıştır.

Şarkıcılar

Madonna Kimdir?

Aslen İtalyan olan Amerikalı sanatçı, söz yazarı, dansçı ve stil ikonudur. Gerçek adı Madonna Louise Ciccone olan Madonna, Dünya çapında çok satan albümleriyle Guiness Rekorlar Kitabına girmiştir. Çok satanlar listesine giren güzel sanatçı, başarılarıyla albümleri en fazla satan kadın sanatçı olarak kitabın sayfalarına kazınmıştır. Aşkları ve başarılarıyla 80'lerden bu yana gündemleri meşgul eden Madonna, yediden yetmişe herkesin sevdiği az sanatçılardan biridir.

Şarkıcılar

Genco Ecer Kimdir? Sevgilisi Kim?

Genco Ecer 13 aralık 1985 yılında Ankara'da dünayaya gözlerini Açmıştır. Babası Ankara'lı Annesi ise Kırbrıs'lıdır. 18 Yaşına kadar kıbrıs'da yaşayan Genco Ecer Daha sonra istanbul'a yerleşmiştir. Eğitimini Yakın Doğu Üniversitesinde tamamladıktan sonra müzik hayatına başlamıştır. Kandıramazsın beni ile büyük çıkış yakalayan Genco Ecer  Aldanma,dur, Sensiz olamam, Sen ve ben, caksın, bana sordunmu ve son olarak 2018 yılında Zor kurtarmışım Şarkısını çıkartmıştır.

Şarkıcılar

Buray Kimdir? Kaç Yaşında?

İşte son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Buray’ın biyografisi ve hayatı. Sesi ile pop dünyasına damga vuran Buray son zamanlarda internetin en sık aranan fenomeni oldu. Üstelik Buray sevgilisi kim şeklindeki aramalar her geçen gün biraz daha artmaya başladı. İşte şarkıcı hakkında tüm bilinmeyenler.

Şarkıcılar

Tuğçe Kandemir Kimdir? Kaç Yaşında?

Sosyal medyada, YouTube'da yayınlamış olduğu Bu Benim Öyküm şarkısı ile çok konuşulan bir isim haline gelen Tuğçe Kandemir, birçok kişi tarafından merak edilen sanatçılar arasında yer alıyor. YouTube'un popüler bir dünya yarattığı günümüzde asıl mesleği öğretmenlik olan Tuğçe Kandemir ön plana çıkarken, şarkıları ve etkileyici sesi ile önemli bir yeri dolduruyor.

Şarkıcılar

Ferman Toprak Kimdir? Kaç yaşında?

Ferman Toprak Ankaralı bir şarkıcıdır. Özellikle Ankara yöresine ait Ankara havaları şeklinde yaptığı şarkıları ile dikkat çekmektedir. Hayatı tespih yapmışım şarkısı ile ünlenen şarkıcı Ferman Toprak ünlenmeden önce de birçok konser vermekteyken bu şarkı sayesinde çok daha geniş kitlelere ulaşmıştır.

Şarkıcılar

Cem Adrian Kimdir? Aslen Nereli?

Cem Adrian 30 Kasım 1980 Edirne doğumlu bir müzisyendir. Müzikle birlikte besteci ve aynı zamanda prodüktördür. Ailesi Yugoslav kökenlidir ve ailenin ikinci çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. İlk bestelerini müzikli tanıştığı ortaokul yıllarında yapmıştır ve 12 yaşında Edirne'de Radyo Programcılığı yapmıştır.

×

Bir Şeyler Ara


Merhabalar Okuduğunuz yazılara Yorum Yaparak Düşüncelerinizi Bizlerle Paylaşınız.
+