bilal-sonses-kimdir

Bilal Sonses kimdir? Yaşı kaç? Biyografisi…

Öpesim Var şarkısı ile büyük çıkış yakalayan Bilal Sonses kimdir? Youtube üzerinden yayınladığı şarkılarla ünlenen Bilal Sonsen aslen nerelidir ve kaç yaşındadır? İşte sesiyle herkesi etkilemeyi başaran Bilal Sonses’in biyografisi…

1989 senesinde dünyaya gelen şarkıcı Bilal Sonses İstanbul’da doğmuş ve burada büyümüştür. Lise eğitimini Mehmet İhsan Mermerci Anadolu Turizm Otelcilik okulunda tamamlamış üniversite eğitimini önce Onsekiz Mart üniversitesinde ardından Düzce Üniversitesinde tamamlamıştır.

Yakışıklılığı ve sesiyle genç kızların sevgilisi olan Bilal Sonses 1.76 boyunda ve 70 kilodadır.

Bilal Sonses’in Müzik Kariyeri

Uzun yıllardır müzik ile uğraşan Bilal 2015 yılında Youtube kanalı üzerinden şarkılarını paylaşmaya başlamıştır. Yakışıklı şarkıcı Bilal Sonses’in sözü ve müziği kendisine ait olan “İki Kelime, Elin Olamam, Sana Bir şey Olmasın, Sol Yanım” şarkıları ile gönüllerde taht kurmuş ve dinlenme rekorları kırmıştır.

Son olarak 2017 yılında “Öpesim Var” şarkısı ile sevenlerinin karşısına çıkan sanatçı kısa sürece milyonlarca kişiye ulaşmıştır.

İşte Bilal’ın Çıkardığı Albümler

  • Öpesim Var
  • Üzgünüm
  • Ben Eski Ben Değilim
  • Gizlide Olsa
  • İki Kelime
  • Helal Etmiyorum

Hayranları tarafından en merak edilen soru ise Bilal Sonses’in sevgilisi olup olmadığıdır. Zira yakışıklılığı sebebiyle geniş bir kadın hayran kitlesine sahiptir. Fakat Bilal’in sevgilisi olup olmadığı henüz bilinmemektedir. Çünkü özel hayatını gizli tutmaktadır.

Bilal Sonses’in Fotoğrafları

 

Yeni Haber  Aylin Coşkun kimdir? Kaç yaşında şarkıları?
Yorumlar (1 Yorum)
TUğçe kandemirr
TUğçe kandemirr Cevapla
- 19:52

Herkese merhabalar selamlar saygılar Ben TUĞÇE KANDEMİR bilalin sevgili arkadaşımın biyografisi paylaşılmış çok mutlu oldum gerçekten benimde biyografimi yaparsanız çok seviniri kendinize iyi bakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

izmit esc bayan

×

Bir Şeyler Ara