Diziler
Ünlülerin hayatları hep dikkat çekici ve merak konusu olmuştur. Reklamlarda, diziler de gördüğünüz oyunculara ulaşmak eskisi kadar zor değil. Biz sizler için ulaşılmazı ulaşır kılıyoruz.Tanınmış Yüzlerin DetaylarıSeverek ve beğenerek takip ettiğiniz, hayranı olduğunuz ünlülerin geçmişleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, nasıl bir hayat sürdüklerine dair fikir edinebilirsiniz. Sitemiz sadece ünlü takip amaçlı değil işletme sahiplerinin de işini kolaylaştırmak için var. Açılışa ya da sahnenizde yer almasını istediğiniz sanatçı da ya tanınmış kişileri sitemizden menajer bilgilerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.Site İçerikleri Nelerdir?Oyuncular, sporcular, şarkıcılar, yazarlar, siyasetçiler, sunucular, oyuncu ekip ve kadroları ve diğerleri için sitemizi ziyaret etmelisiniz. Küçük videolarla da kişileri daha rahat tanımanızı sağlıyoruz. Aradığınız birçok ünlüyü sitemizden rahatlıkla takip edebilir, merak ettiğiniz detayları öğrenebilirsiniz.Ünlülerin Gizli DünyalarıSevdiğiniz ünlünün birçok kanalda ve programda rastlayamayacağınız detaylarına rastlayabilirsiniz. Boyu, kilosu, çocukluğunda nerede büyümüş ve yetişmiş, şu an yaşadığı yer, oynamış olduğu diziler, aşk hayatı, eğitim hayatı ve kariyerine dair her şey. Daha fazla detay için sitemizi ziyaret etmeli, mutlaka bilgilerinin yayınlanmasını istediğiniz ünlülerin taleplerini yapabilirsiniz.Severek takip edeceğiniz sitemiz için sevenleri ile ünlü dünyasını buluşturuyoruz. Çok değil sadece bir site adresi kadar uzağınızda. Hayallerinizin bir parçası olmak ve bu aracılığı üstlenmenin haklı gururunu yaşıyoruz.
ebru-şahin-kimdir
Hercai Oyuncular

Ebru Şahin kimdir? Yaşı kaç ve nereli?

Star TV'de yayınlanan ve cuma akşamlarının reyting sıralamasının lideri olan İstanbullu Gelin dizisinde Burcu karakterini canlandıran Ebru Şahin kimdir? Başarılı dizi ve film oyuncusu Ebru Şahin gerçek yaşı kaçtır ve aslen nerelidir? İşte diziye katılmasıyla bir anda gündem olan Ebru'nun hayatı ve biyografisi

Akın Akınözü Kimdir
Hercai Oyuncular

Akın Akınözü Kimdir? Sevgilisi Kim?

Akın Akınözü Hercai dizisiyle gündeme geldikten sonra Akın Akınözü Sevgilisi kim? sorusu gündeme gelmiştir. Midyat'ta geçen dizide intikamdan doğan bir aşk anlatılmaktadır. Dizinin konusu kadar başrol oyuncular da dikkat çekmektedir. Başarılı bir eğitim hayatı olan yakışıklı oyuncunun hayali hep oyuncu olmaktı ve hayalini gerçekleştirmek için bir takım eğitimler sonunda oyunculuğa adım atmıştır. Oyunculuk eğitimi için lisans eğitimini bitirmeyi beklemiş ve lisans eğitimi sonunda oyunculuk derslerine başlamıştır. Hala da ders almaya devam etmektedir.


×

Bir Şeyler Ara