Akın Akınözü Kimdir

Akın Akınözü Kimdir? Sevgilisi Kim?

Akın Akınözü Kimdir? Sevgilisi Kim?
Gerçek AdıAkın Akınözü
Doğum Tarihi01/01/1990
Doğum YeriAnkara
Eğitim DurumuÜniversite
Medeni HaliBekar
MeslekOyuncu
BurçOğlak
Boyu1.81
Kilosu75 Kg

Akın Akınözü, Hercai dizisiyle gündeme geldikten sonra Akın Akınözü Sevgilisi  soruları gündeme gelmiştir. Midyat’ta geçen dizide intikamdan doğan bir aşk anlatılmaktadır. Dizinin konusu kadar başrol oyuncular da dikkat çekmektedir.

 

Başarılı bir eğitim hayatı olan yakışıklı oyuncunun hayali hep oyuncu olmaktı ve hayalini gerçekleştirmek için bir takım eğitimler sonunda oyunculuğa adım atmıştır. Oyunculuk eğitimi için lisans eğitimini bitirmeyi beklemiş ve lisans eğitimi sonunda oyunculuk derslerine başlamıştır. Hala da ders almaya devam etmektedir.

Hercai Miran

Akın Akınözü Kimdir?

Bir takım dizi ve filmlerde rol aldıktan sonra asıl patlamayı Hercai dizisiyle yapan Akin Akinözü kaç yaşında? 1990 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini Ted Ankara kolejinde tamamladıktan sonra lisans eğitimi için yurt dışına gitmiştir. Lisan eğitiminden sonra oyunculuk eğitimi alarak kendini geliştirmiştir.

 

Akın Akınözü Boyu

Hem aldığı eğitimler hem de yakışıklılığı ile dikkat çeken Akin Akinözü boyu ne kadardır? 180 cm boyu olan yakışıklı oyuncunun kilosu 74 kilodur. Göz rengi kahverengi olup siyah saç rengine sahiptir. Burcu Oğlak burcudur.

Akın Akınözü kimdir?

Akın Akınözü Sevgilisi

Yakışıklı oyuncu Akın akınözü’nün En çok sevgilisi kim olduğu merak edilenler arasında Araştırmalarımıza göre Akın Akınözü Sevgilisi Sandra Pestemalciyan ile paylaştığı fotoğraflar dahilinde kesin bir bilgi olmasada  ilişkisi olduğu düşünülüyor.

 

Akın Akınözü Oynadığı Diziler

Yakışıklı oyuncu ilk dizi oyunculuğuna Muhteşem yüzyıl Kösem ile başlamıştır. Daha sonra Payitaht Abdülhamid ve arkadaşlar iyidir dizilerinde rol almıştır. İlk başrol deneyimini Hercai dizisiyle yapmıştır.

Hercai Dizisi Miran Kimdir?

Hercai Dizisinde  miran karakterini canlandıran  Başrollerini Ebru Şahin, Serhat Tutumluer, Ahmet Tansu Taşanlar gibi oyuncuların oynadığı bu dizide İstanbul’lu işadamını canladırmaktadır. Babasının ölümünü sorumlu tutan Şadoğlu ailesine intikam almak için güven sağlamıştır.

Akın Akınözü  Hayatı

Son zamanlarda magazin dünyasının ve genç kızların dikkatini çeken bir oyuncudur. Hiç evlenmemiş olan yakışıklı oyuncu bu aralar evliliğe sıcak bakmıyor. Yaşının daha küçük olduğunu ve kariyer planları olduğunun altını çizen Akın Akınözü daha çok yaptığım işlerle gündeme gelmek istiyorum dedi. Şimdiye kadar bir tane sinema filminde oynamıştır. İlk oyunculuk deneyimine 2014 yılında Azrail sinema filmiyle adım atmıştır.

 

[ngg src=”galleries” ids=”6″ display=”basic_thumbnail”]


Yorumlar (5 yorum)
Misafir
Misafir Cevapla
- 21:34

Ben yabancı bir sevgilisi var diye öğrendim ama tam emin değilim.

    O Kimdir Kim
    O Kimdir Kim Cevapla
    - 21:36

    Bizim Araştırmalarımıza göre Bulamadık efendim o yüzden emin olmakdan paylaşıp yanlış bilgi vermek istemiyoruz.

Käbe
Käbe Cevapla
- 23:29

Akin akinözünün bi sevgilisi var diye duydum o da türk degilmiš beeee keške Akin Akinözü ile Ebru Šahin sevgili olsaydi

GÜLSEVIL
GÜLSEVIL Cevapla
- 19:41

AKIN NIN SEVGILISI ERMENI SANDRA PESTEMALCIYAN

GÜLSEVIL ONBAŞI
GÜLSEVIL ONBAŞI Cevapla
- 19:43

EVET, AKIN IN SEVGILISI ERMENISTANLI ERMENI KÖKENLI SANDRA PESTAMALCIYAN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×

Bir Şeyler Ara