Diğerleri
Sosyal medya veya medya haberleri ile gündeme gelmiş ve yeni ünlü olmuşların biyografileri, aslen nereli oldukları, kaç yaşında oldukları, kim oldukları kısacası haklarında tüm merak edilen soruların yanıtları ‘Diğerleri’ kategorisinde…
Diğerleri

Kader Karakaya Kimdir?

Kader Karakaya nereli? Kader Karakaya sevgilisi kim? Survivor 2019 ile hayatımıza giren Kader Karakaya Bursalı. Kader Karakaya'nın Batuhan Özdemir adında bir de sevgilisi var. 1996 yılında doğan Kader Karakaya 23 yaşındadır. Daha 4 yaşındayken sporla ilgilenmeye başlamıştır. Küçük yaşta babasını kaybeden Kader Karakaya,

Diğerleri

Ecem Onaran Kimdir?

Haziran 1989 doğumlu olan Ecem Onaran 30 yaşındadır. İş hayatına antrenör olarak devam etmektedir. Daha önce hiç evlenmemiş olan sporcu Berk Aldanmaz ile uzun zamandır beraberdir. Uzun zamandır Fenerbahçe ve Milli Takım için yarışmakta olan Ecem onaran boyu 1.73 m ve kilosu 55 kg olarak bilinir.

Diğerleri

Hikmet Tuğsuz Kimdir?

Küçük yaştan itibaren sporla tanışan Tuğsuz, hentbol, voleybol ve futbol branşlarında da oynadı. Eğitim hayatını bitirdikten sonra hem sporculuğu hem de antrenörlüğe devam eden Hikmet Tuğsuz kaç yaşında?

Diğerleri

Melisa Emirbayer Kimdir?

Survivor yarışmacısı Olan Melisa emirbayer 1995 Tarihinde İzmir'de Doğmuştur. Güzel yarışmacı 178 cm boyunda ve 58 kilo'dur.

Diğerleri

Büşra Yalçın Kimdir? Nereli?

Survivor Yarışmacısı olan Büşra yalçın kaç yaşında sorusuna 21 yaşında ve aslen tokat'lıdır. İstanbul'da yaşayan Büşra yalçın çanakkale'de beden eğitim öğretmenliği'ni okuyor. Büşra Yalçın kendisi Şu Şekilde İfade ediyor; Okul takımıyla İlk okul yıllarında Voleybol oynayarak başladım. Güzel Yarışmacı Büşra yalçın 178 cm boyunda ve 58 kg dır.

Diğerleri

Okan Kurt Kimdir?

Genç işadamı Okan Kurt kaç yaşında olduğu konusunda da merak uyandırıyor. 36 yaşında olan işadamı, oyunculuk da yapıyor. Eski eşi Demet Akalın'ın Şerefime Namusuma isimli şarkısı için çekmiş olduğu klipte oynayan Kurt, oyunculukta gösterdiği başarıyla övgü toplamıştı.

Diğerleri

Orkun Işıtmak Kimdir? Sevgilisi Kim?

Youtuber fenomeni olan Orkun Işıtmak kimdir merak ediliyor. Orkun Işıtmak nereli ailesi kim, boyu ve kilosu, yaşı, sevgilisi gibi birtakım durumlar merak edilmektedir. Orkun Işıtmak 8 Ocak 1996 tarihinde İzmir, Türkiye'de dünyaya gelmiştir. İstanbul'da yaşıyor ve İstanbul Üniversitesi'nde eğitimine devam ediyor. Aslen de İzmirlidir. İnternet dünyasında oldukça ünlü bir isimdir.

Diğerleri

Danla Bilic Kimdir?

Danla Biliç Youtube adlı sosyal platformda paylaştığı makyaj ve sohbet videoları ile birçok kitleye hitap etmektedir. Renkli, samimi ve şakacı kişiliği ile kısa sürede 1 milyon takipçi sayısına ulaşmıştır. Videolarında ünlü şarkıcıları ve oyuncuları konuk eden Danla Biliç, ilginç makyaj videoları ile gündemdeki yerini korumaktadır. Ayrıca yaptığı çekilişler ile de takipçilerine güzel hediyeler yollamaktadır. Ayrıca birçok kez televizyon programlarında da yer almıştır. Geçen sene Beyaz Show'a konuk olmuştur.

Diğerleri

Ertuğrul Gazi Kimdir?

Daha geniş bir soru olarak Ertuğrul Gazi kimdir sorulabilir? Ertuğrul Gazi Osmanlı İmparatorluğunu kuran Osman Bey’in babasıdır. Tam gün olarak bilinmese de 1188 yılında doğmuştur.

×

Bir Şeyler Ara


Merhabalar Okuduğunuz yazılara Yorum Yaparak Düşüncelerinizi Bizlerle Paylaşınız.
+