Diğerleri
Sosyal medya veya medya haberleri ile gündeme gelmiş ve yeni ünlü olmuşların biyografileri, aslen nereli oldukları, kaç yaşında oldukları, kim oldukları kısacası haklarında tüm merak edilen soruların yanıtları ‘Diğerleri’ kategorisinde…
Sahra Işık
Diğerleri

Sahra Işık Kimdir?

Sahra Esra Işık, 1991 yılında doğmuştur. Oğlak burcudur. Onun ilk defa geniş kitlelerle tanışması voleybolculuğu ile olmuştur. Sporcu kariyerini Fenerbahçe ve Beşiktaş voleybol takımlarında sürdüren Sahra Işık, ayı zamanda modellik de yapmaktadır.

Diğerleri

Buse Akar Kimdir?

2019 Survivor yarışmacılarından biri olan Buse Akar 21 yaşında (1997 doğumlu) ve Marmaris doğumlu. Endüstri mühendisliği bölümü on sınıf öğrencisi olan Buse Akar, Adana Celal Bayar Üniversitesi'nde okuyor.

Diğerleri

Kader Karakaya Kimdir?

Kader Karakaya nereli? Kader Karakaya sevgilisi kim? Survivor 2019 ile hayatımıza giren Kader Karakaya Bursalı. Kader Karakaya'nın Batuhan Özdemir adında bir de sevgilisi var. 1996 yılında doğan Kader Karakaya 23 yaşındadır. Daha 4 yaşındayken sporla ilgilenmeye başlamıştır. Küçük yaşta babasını kaybeden Kader Karakaya,

Diğerleri

Ecem Onaran Kimdir?

Haziran 1989 doğumlu olan Ecem Onaran 30 yaşındadır. İş hayatına antrenör olarak devam etmektedir. Daha önce hiç evlenmemiş olan sporcu Berk Aldanmaz ile uzun zamandır beraberdir. Uzun zamandır Fenerbahçe ve Milli Takım için yarışmakta olan Ecem onaran boyu 1.73 m ve kilosu 55 kg olarak bilinir.

Diğerleri

Hikmet Tuğsuz Kimdir?

Küçük yaştan itibaren sporla tanışan Tuğsuz, hentbol, voleybol ve futbol branşlarında da oynadı. Eğitim hayatını bitirdikten sonra hem sporculuğu hem de antrenörlüğe devam eden Hikmet Tuğsuz kaç yaşında?

izmit esc bayan

×

Bir Şeyler Ara