Diğerleri
Sosyal medya veya medya haberleri ile gündeme gelmiş ve yeni ünlü olmuşların biyografileri, aslen nereli oldukları, kaç yaşında oldukları, kim oldukları kısacası haklarında tüm merak edilen soruların yanıtları ‘Diğerleri’ kategorisinde…
Diğerleri

Orkun Işıtmak Kimdir? Sevgilisi Kim?

Youtuber fenomeni olan Orkun Işıtmak kimdir merak ediliyor. Orkun Işıtmak nereli ailesi kim, boyu ve kilosu, yaşı, sevgilisi gibi birtakım durumlar merak edilmektedir. Orkun Işıtmak 8 Ocak 1996 tarihinde İzmir, Türkiye'de dünyaya gelmiştir. İstanbul'da yaşıyor ve İstanbul Üniversitesi'nde eğitimine devam ediyor. Aslen de İzmirlidir. İnternet dünyasında oldukça ünlü bir isimdir.

Diğerleri

Danla Bilic Kimdir?

Danla Biliç Youtube adlı sosyal platformda paylaştığı makyaj ve sohbet videoları ile birçok kitleye hitap etmektedir. Renkli, samimi ve şakacı kişiliği ile kısa sürede 1 milyon takipçi sayısına ulaşmıştır. Videolarında ünlü şarkıcıları ve oyuncuları konuk eden Danla Biliç, ilginç makyaj videoları ile gündemdeki yerini korumaktadır. Ayrıca yaptığı çekilişler ile de takipçilerine güzel hediyeler yollamaktadır. Ayrıca birçok kez televizyon programlarında da yer almıştır. Geçen sene Beyaz Show'a konuk olmuştur.

Diğerleri

Ertuğrul Gazi Kimdir?

Daha geniş bir soru olarak Ertuğrul Gazi kimdir sorulabilir? Ertuğrul Gazi Osmanlı İmparatorluğunu kuran Osman Bey’in babasıdır. Tam gün olarak bilinmese de 1188 yılında doğmuştur.

Diğerleri

Merve Taşkın Kimdir? Kaç Yaşında?

Son dönemlerde magazin basınında ismi ve yaptıkları ile gündeme gelen ve 1998 yılında doğduğu bilinen ve en çok ta sosyal medya ağlarından biri olan Twitter ile gündemde olmayı başaran Merve Taşkın binlerce TT almaktadır. Acaba Merve Taşkın kimdir? kaç yaşında?

Diğerleri

Yunus Özdiken Kimdir? Sevgilisi Kim?

 Yunus Özdiken  Aslen İzmir Doğumludur. lise eğitimini İzmir Atatürk Lisesinde tamamlamıştır. Sanat Camiasından uzak duran yunus Özdiken  özel bir şirkette Genel müdür'dür. Elçin Sangu ile  aşk yaşadıkları magazin gündemine oturmuştur. 

Diğerleri

Fırat Sobutay Kimdir?

Son dönemlerde Oha Diyorum filmiyle birlikte büyük bir popülerlik kazanan Fırat Sobutay kimdir sorusunu cevaplayacağız. Fırat Sobutay kaç yaşında: 14 Ağustos 1987 yılında Adana'da doğmuştur. (31 Yaşında).Lisans eğitimini Haliç Üniversitesi Türk Müziği Bölümünde almıştır.

alper-rende-kimdir
Diğerleri Oyuncular

Alper Rende kimdir?

Oha Diyorum ve Yap Yap YouTube kanallarında yer alan ve ayrınca kendi kanalını bulunan Alper Rende 16 Ekim 1995 senesinde dünyaya gelmiştir. İzmit'e doğum büyüyen Alper Rende aslen Mardinlidir. Üniversite eğitimini  Beykent Üniversitesi Mühendislik fakültesinde yazılım mühendisliği bölümünde devam ettirmektedir. Alper Rende'nin uzun süredir yürüttüğü mutlu bir birlikteliği yani sevgilisi vardır.

melih-abuaf-kimdir
Diğerleri Videolar

Melih Abuaf kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Melih Abuaf 1985 yılında doğmuştur. İspanya'dan İstanbul'a göç eden bir aileye mensup olan Melih Abuaf doğma büyüme buralıdır. Soyadının Türkçe olmamasının asıl sebebi de budur. Üniversite eğitimini Koç Üniversitesi İşletme Bölümün'de tamamladıktan sonra ticaret hayatına atılmış ve kendi Youtube kanalını kurmuştur.

murat-sakaoğlu-kimdir
Diğerleri

Murat Sakaoğlu kimdir? Yaşı kaç ve nereli?

Eski Vine fenomeni Murat Sakaoğlu kimdir? Başarılı oyuncu YouTube başlamasıyla gündeme bomba gibi oturdu. Peki Murat Sakaoğlu kaç yaşındadır ve nerelidir? Hayranları tarafından özel hayatı büyük merak konusu olan Murat Sakaoğlu'nun sevgilisi var mı? İşte Instagram ve YouTube'nin yeni yüzünün biyografisi

×

Bir Şeyler Ara