Sıradaki içerik:

Buse Akar Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2019 Survivor Türkiye – Yunanistan yarışmacılarından biri olan Buse Akar Survivoryarışmasının en iddialı yarışmacılarından biri.

Buse Akar Hakkında Merak Edilenler

2019 Survivor yarışmacılarından biri olan Buse Akar 21 yaşında (1997 doğumlu) ve Marmaris doğumlu. Endüstri mühendisliği bölümü on sınıf öğrencisi olan Buse Akar, Adana Celal Bayar Üniversitesi’nde okuyor.

MissTurkey Finalistlerinden Biri

2018 yılında düzenlenen MissTurkey yarışmasında 250 kişinin arasından seçilen 20 aday arasına girerek finalist olmaya hak kazanmıştı. Daha sonra son 10 finalist arasına kalan Buse Akar yarışmada derece elde edemedi.

Yarışmada derece elde edememiş bile olsa güzelliği ile dikkat çeken Buse Akar Survivor Türkiye – Yunanistan’ın en çok beğenilen yarışmacısı.

Profesyonel olarak 3. Lig’de voleybol oynamış olan Buse Akar boyu 1.78 ve 56 kilogram ağırlığındadır. 3 aydır amatör olarak dans eden Buse Akar güzelliği ve sempatikliği ile dikkat çekiyor.

Açık kahverengi saçlara sahip olan Buse Akar’ın gözleri ise eladır. Bekar olduğu bilinen Buse Akar sevgilisi olup olmadığı konusunda bir açıklama yapmış değil.

Hedefleri

Buse Akar Survivor Türkiye – Yunanistan’da birinci gelmeyi hedefliyor. 2018 yılında girdiği MissTurkey yarışmasında mankenlik ve modellik tecrübesi olmamasına rağmen ilk 10 finalist arasına girerek başarı elde eden Buse Akar, her şeyin yüksek motivasyon ve başarma inancı ile başarılabileceğini dile getiriyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli