Sıradaki içerik:

Kader Karakaya Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son zamanlarda başlayan Survivor Türkiye & Yunanistan programı ile adını duyuran Kader Karakaya kimdir? İşte tüm merak edilenlerle birlikte Kader Karakaya’nın biyografisi;


Hakkında Merak Edilenler

Kader Karakaya nereli? Kader Karakaya sevgilisi kim? Survivor 2019 ile hayatımıza giren Kader Karakaya Bursalı. Kader Karakaya’nın Batuhan Özdemir adında bir de sevgilisi var. 1996 yılında doğan Kader Karakaya 23 yaşındadır. Daha 4 yaşındayken sporla ilgilenmeye başlamıştır. Küçük yaşta babasını kaybeden Kader Karakaya, bu üzüntü ile birlikte bir de Lösemiye yakalanmıştır. Ciddi bir direnç göstererek lösemiyi atlatan başarılı sporcu, ortaokulda atletizm ile tanışmış ve atletizm ile ilgilenmeye başlamıştır. Kader Karakaya daha sonra lisans eğitimini Uludağ Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi’nde yapmıştır. Kader Karakaya son olarak Survivor’a katılmadan önce Fenerbahçe Spor Okulları’nda eğitmenlik yapmaktaydı. Başarılı sporcu Kader Karakaya boyu 1.67, kilosu ise 54’tür.

Kader Karakaya’nın Konuk Olarak Yer Aldığı Diziler ve Programlar

Daha önce oyunculuk yapmamış olan Kader Karakaya, televizyon sektörüne ilk kez Survivor 2019 Türkiye & Yunanistan yarışması ile adım atmıştır.

Kader Karakaya’nın Yer Aldığı Survivor 2019 Yarışması

Kader Karakaya’nın yarışmacı olarak yer aldığı Survivor 2019, TV8’de yayınlanmaktadır. Survivor 2019’da Türk ve Yunan olmak üzere iki takım bulunmaktadır. Kader Karakaya’nın takım arkadaşları Atakan Işıktutan, Bora Edin, Büşra Yalçın, Ecem Onaran, Hakan Kanık, Hikmet Tuğsuz, Melisa Emirbayer, Okay Köksal, Seda Ocak, Sude Burcu ve Yusuf Karakaya’dır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli