Sıradaki içerik:

Okan Kurt Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Okan Kurt Kimdir?

Son dönemlerde ünlü sanatçı Demet Akalın’la yaşadığı boşanma nedeniyle çok konuşulan Okan Kurt kimdir? İşte magazin gündemini meşgul eden Okan Kurt’la ilgili bilinmeyenler ve detaylar;

Okan Kurt’un Hayatı

Mersin doğumlu olan Okan Kurt, 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Ailesinin ticari faaliyetlerde bulunması nedeniyle küçük yaşlarından beri ticaretin içerisinde olan Kurt, işadamı olarak tanınıyor. Amerika Birleşik Devletleri’nde ticari faaliyetler üzerine eğitim alan işadamı bir süre de İtalya’da yaşamıştır. Ardından Türkiye’ye dönerek mesleğini yapmaya devam eden Kurt, 2012 yılında ünlü pop müzik şarkıcısı Demet Akalın’la evlenmiştir. 6 yıl boyunca devam eden evlilik 2018 yılı içerisinde tek celsede anlaşmalı olarak sona erdirilmiştir. Çiftin 2014 yılında doğan kızları Hira için görüşmeyi sürdürdükleri biliniyor.

Oyunculuk Kariyeri

Genç işadamı Okan Kurt kaç yaşında olduğu konusunda da merak uyandırıyor. 36 yaşında olan işadamı, oyunculuk da yapıyor. Eski eşi Demet Akalın’ın Şerefime Namusuma isimli şarkısı için çekmiş olduğu klipte oynayan Kurt, oyunculukta gösterdiği başarıyla övgü toplamıştı. Demet Akalın’la birlikte ünlü komedyen Şahan Gökbakar tarafından senaryosu yazılan Osman Pazarlama adlı filmde de yer alan Okan Kurt, bu film sayesinde de yetenekli olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

Duygusal rollerde de komik karakterlerde de zorlanmayan Kurt’un oyunculuk kariyerine devam edip etmeyeceği merak edilen konuların başında geliyor. Okan Kurt boyu bakımından da oldukça iyi bir karizmaya sahiptir ve 1,74 boyundadır. Oyunculuğun daha etkili olmasını sağlayan uzun boylu yapısı kendisinin daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

Yaşanılan Sorunlar

Son yıllarda şirketiyle ilgili ekonomik sorunlar yaşayan Kurt ve Akalın’ın boşanmasına Beykoz’da bulunan evlerine gelen haciz neden olmuştu. Piyasaya yüklü miktarda borcu olan şirket, borçları ödeyemeyecek duruma gelmesi nedeniyle iflas etmişti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli