Sıradaki içerik:

Orkun Işıtmak Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Youtuber fenomeni olan  Orkun Işıtmak kimdir merak ediliyor. Orkun Işıtmak nereli ailesi kim, boyu ve kilosu, yaşı, sevgilisi gibi birtakım durumlar merak edilmektedir. Orkun Işıtmak 8 Ocak 1996 tarihinde İzmir, Türkiye’de dünyaya gelmiştir. İstanbul’da yaşıyor ve İstanbul Üniversitesi’nde eğitimine devam ediyor. Aslen de İzmirlidir. İnternet dünyasında oldukça ünlü bir isimdir. Sahip olduğu Youtube kanalı ile 2012’den bu yana aktif şekilde eğlence içerikli videolar çekiyor ve paylaşıyor. Özellikle bu eğlence kanalından kazanmış olduğu yüksek paralar ile ilgi çekiyor. Ayrıca oynamış olduğu filmler de bulunmaktadır. Youtube camiasında herkes tarafından aranan, sevilen ve takip edilen bir isimdir. Takipçi sayısı da oldukça fazladır.

Orkun Işıtmak’ın Ailesi ve Sevgilisi

Işıtmak’ın ailesi ve sevgilisi de merak edilen konular arasındadır. Özellikle hayranları ve sevenleri tarafından hayatı merak ediliyor. Orkun Işıtmak ailesi ile oldukça iyi ilişkileri olduğunu belirtiyor. Ancak ailesi şuan İzmir’de yaşıyor. Ailesine de yardım ettiğini belirtiyor. Kız hayranlarının merak ettiği diğer faktör ise Orkun Işıtmak sevgilisi durumudur. Oya ile uzun yıllar birlikte olan Işıtmak şu aralar Sude Alkış adlı Youtuber ile beraber. Hayranları tarafından desteklenen bir ilişkiye sahiptir.

 

[minima-video platform=”yt” code=”sLmvJ98EWCM”]


Orkun Işıtmak Fiziksel Özellikleri

Orkun Işıtmak hoş dış görünüşü ile de ilgi çeken bir Youtuber’dır. Genç kızların sevgilisi olarak adlandırılmaktadır. Saç rengi siyah olmasına rağmen sık sık değişiklikler yapmaktadır. Göz rengi ise ela, ten rengi beyazdır. Orkun Işıtmak boyu 1.83 metredir. Kilosu’da 73’tür. Lisans mezunudur. İtalyan Dili ve Edebiyat Bölümü’nü okumuştur. En sevdiği renk ise sarıdır.

Youtube Kanalı ve Oynadığı Filmler

Işıtmak’ın sahip olduğu Youtube kanalı gün geçtikçe büyümektedir. Eğlence, bilgi, challenge, öneri kategorilerinde video çekiyor. İlk başta eğlence amacıyla başladığı bu yolculuktan şuanda hatırı sayılır gelir elde etmektedir. Birçok ünlü ile tanışmış, video çekmiş, röportaj yapmıştır. Şimdilerde oynamış olduğu İyi Oyun filmi ile ilgi çekiyor. Kerem Bursin gibi ünlü isimlerle filmde yer alıyor. 2018 Yılında  Pantene Altın Kelebek ödülünü en iyi Youtuber ve Instagrammer olarak kazanmıştır.

Orkun Işıtmak Röportajı

https://www.youtube.com/watch?v=7y9eivCzRY8

Başarısı

Sosyal medyayı iyi yönde kullanarak zekiliği sayesinde binlerce takipçisi olan Orkun Işıtmak, ilk Türk vlogger’ler arasında adından sıklıkla bahsettirmektedir. İstanbul Üniversitesinde eğitim hayatını sürdüren Işıtmak, 2018 yılında düzenlenen 45. Altın Kelebek Ödülleri töreninde youtuber seçildi. İnternet ortamında paylaştığı videoların içerikleri oyun ve eğlence üzerine olmaktadır.

İstatiksel olarak 2010 yılından bu yana ortalama 5320.000 üyeye sahip, rekor sayılacak 1.147.000 tıklanma ve 1.182 video çekimi yaparak Türk basınında yer almıştır.

Bu istatiksel verileri her geçen gün artıran Orkun Işıtmak’ın ileriki yıllardaki hedefleri sevdikleri tarafından merakla beklenmektedir.

Görüldüğü gibi internetin ve teknolojinin hayatımızdaki olumlu etkilerinden biri olan Orkun Işıtmak sayesinde, binlerce seven elde etmek, yeni meslek isimleri ve meslekler ortaya çıkmış, tanınmayan ve bilinmeyen bir kişinin dünyaca tanınması her hangi bir buluşla değil sıradan bir kimlikle ortaya çıkmıştır. Bu da göstermektedir ki Orkun ışıtmak

Hedeflerine gösterdiği bu başarı ile ulaşacağı kesin olan Orkun ışıtmak sevgilisi sude alkış’tır.

Orkun Işıtmak’ın En Çok İzlenen Video’su

[minima-video platform=”yt” code=”XfOXG9viUEY”]
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli