Sıradaki içerik:

Danla Bilic Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemlerde sosyal medyada en çok konuşulan kişi olan Danla Bilic’in hayatı oldukça merak edilen konulardan biri olmaktadır. Danla Bilic kimdir sorusu herkesin aklına takılan bir soru olmaktadır. Danla Bilic, 5 Ekim 1994 yılında Kütahya’da doğmuştur. Danla Bilic kaç yaşında diye soracak olursanız bir buçuk ay önce 24 yaşına basmıştır. 18 yaşına kadar memleketi olan Kütahya’da yaşamıştır. Üniversite için 2012 yılında İstanbul’a taşınmıştır. Danla Bilic’in gerçek adı Neslihan Damla Akdemir’dir.

Danla Bilic Youtube adlı sosyal platformda paylaştığı makyaj ve sohbet videoları ile birçok kitleye hitap etmektedir. Renkli, samimi ve şakacı kişiliği ile kısa sürede 1 milyon takipçi sayısına ulaşmıştır. Videolarında ünlü şarkıcıları ve oyuncuları konuk eden Danla Biliç, ilginç makyaj videoları ile gündemdeki yerini korumaktadır. Ayrıca yaptığı çekilişler ile de takipçilerine güzel hediyeler yollamaktadır. Ayrıca birçok kez televizyon programlarında da yer almıştır. Geçen sene Beyaz Show’a konuk olmuştur.

Danla Biliç’in Eğitim Hayatı

DanlaBiliç, ilk olarak Yeditepe Üniversitesi’nde Psikoloji okumaktaydı fakat geçen sene Yeditepe Üniversitesi’nden Beykent Üniversitesi’ne geçiş yapmıştır. Lisans eğitimine kaldığı yerden Beykent Üniversitesi’nde devam etmektedir. DanlaBiliç psikolog olmak istemektedir.

Danla Bilic’in Sevgilisi

Youtube fenomeni Danla Bilic sevgilisi kim? Sevgilisi var mı soruları en merak edilen konulardan biridir. Danla Bilic’in 2017 yılından 2018 yılının ortalarına kadar yaklaşık 1.5 yıllık sevgilisi vardır. Adı Berat Tatlıcı’dır. Kocaeli’nde Sütten adlı bir tatlıcı dükkanı bulunmaktadır. Makyaj videolarında hep sevgilisinden bahsetmekte ve videolarında sevgilisine de yer vermektedir. DanlaBilic bu sene Berat Tatlıcı ile olan tüm bağlantılarını kesmiştir ve sosyal medya üzerinden de takipçilerine de duyurmuştur. Ve şu an sevgilisi yoktur.

Danla Bilic Kendi Makyaj Arkasını Oluşturdu

Danla Bilic, 2017 yılından beri kendi web sitesi üzerinden kendi markası olan Danla adlı makyaj ürünlerinin satışını yapmaktadır. Danla bilic tişörtleri, eşofman takımları ve makyaj malzemeleri luvfactory adlı online web sitesinde satılmaktadır. Danla Bilic, ürünlerinin resimlerini sosyal medya hesapları üzerinden de paylaşmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli