Sıradaki içerik:

Ecrin Su Çoban

Ecrin Su Çoban

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ecrin Su Çoban

Ecrin Su Çoban, Son dönemlerde O Ses Türkiye yarışma programıyla büyük bir popülerlik kazanan ecrin su çoban’ın biyografisi

Ecrin Su Çoban 2006 yılının Kasım ayının 11’de dünyaya gözlerini açmıştır. Ecrin Su Çoban Kocaeli ilinde 2006 yılında doğmuştur. Ecrin Su Çoban Kasım ayında doğması sebebiyle burcu Akrep’tir. Boyu 1.56 cm’dir.

Ecrin Su Çoban O Ses Türkiye

Acun Ilıcalı’nın yapımını ve sunumunu yaptığı O Ses Türkiye programına katılarak tanınmıştır. O Ses Türkiye yarışma programında herkesi etkilemeyi başaran Ecrin Su Çoban yarışmanın finaline kadar gelmiştir.

2018 yılında katıldığı O Ses Türkiye yarışma programında NilKaraibrahimgil’in parçası olan Kanatlarım Var Ruhumda parçasını çok güzel söyleyerek tüm seyirciyi ve jüri üyelerini etkilemeyi başarmıştır. O Ses Türkiye yarışma programının çeyrek finaline kadar gelmiştir.

Çeyrek finalde Atiye’nin Ya Habibi parçasını yine çok güzel söyleyerek tüm jüriyi ve seyircileri etkilemiştir. O Ses Türkiye yarışma programında Ecrin Su Çoban çeyrek finali de başarılı bir şekilde geçerek finale kalmaya hak kazanmıştır.

Ecrin Su Çoban O Ses Türkiye programının final akşamında Gökçe’ in şarkısı olan Tik Tak parçasını yine her zamanki gibi çok güzel seslendirmiştir. Ama maalesef Ecrin Su Çoban O Ses Türkiye yarışma programının büyük finalinde elenmiştir.

Ecrin Su Çoban YouTube Kanalı

Ecrin Su Çoban aynı zamanda kendi YouTube kanalı üzerinden canlı yayınlar yapmaktadır. Bu yayınlarda havuz, dans, tatil ve oyuncak dünyası gibi bir çok YouTube videosu ile tanınmıştır. YouTube kanlarında ve sosyal medya hesaplarında binlerce ve milyonlarca takipçisi bulunmaktadır.

O Ses Türkiye yarışma programıyla kendini tüm Türkiye’ye sevdirmeyi başarmıştır. O Ses Türkiye yarışma programıyla Ecrin Su Çoban’ı tüm Türkiye yakından tanımış ve çok sevmiştir.

Ecrin Su Çoban Ailesi

Ecrin Su Çoban’ın annesi bir mağazada yöneticilik yapmıştır. Babası ise bir okulda beden eğitimi öğretmeni ve aynı zamanda okulun müdür yardımcısıdır. Ecrin Su Çoban’ın Defne isimli bir kardeşi vardır. Kocaeli ilinde ikamet etmektedirler. Ecrin Su Çakmak bu yıl itibariyle 8. sınıfı okumaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli