Sıradaki içerik:

Mero Kimdir?

Mero Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sanat dünyasına her gün binlerce yeni aday adım atmaktadır. Bu adaylar kimi kendi imkanları ile kimi de ilgili firmalar tarafından ortaya çıkmaktadır. Halkın beğendiği adaylar kalıcı olmakta diğerleri ise bu sektördenelenmektedir.

Sosyal medya olanaklarını kullanarak kendini milyonlara sevdiren bir isim olan Mero takipçileri tarafındanmerak edilmektedir. Olabilir şarkısını seslendirdiği beğenileri Mero kimdir ve Mero hakkında daha fazla bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Hadi o zaman yazının içeriğini takip edin.

Rapçi Bir Gurbetçi

Almanya ülkesinde 2000 yılında dünyaya gelen çifte vatandaşlığa sahip olan Mero nereli mi? Adanalı Türk anne ve babanın çocuğu. Enes Meral adını kullanmayarak piyasada Mero ismi ile tanınan rapçi Mero gerçek ismi Enes Meral’dir. Mero ismi ve şarkıları ile binlerce Youtube ve Instagram takipçisi olan Mero piyasada başarılı olacak yetenekte.

Yaşamından Merak Edilen Kareler

Ergen bir yaşta piyasada bu kadar kısa sürede adından bahsettiren Mero esmer tenli, karakaşlı kara gözlü bir genç. Mero hakkında en çok merak edilenler arasında eğitim durumu, Almanya’da hangi işlerde çalıştığı sevgilisi var mı yok mu ve ortalama 1.70 boyunda tahmin edilen Mero boyu aslında kaç metre olduğu. Rapçi olarak adından başarı ile bahsettiren Mero’nun hayalleri ve başarısının sırrı diğer merak edilen konular.

Mero Albümleri

2017 yılında sosyal medya hesaplarından paylaştığı rap videoları ile adından bahsettiren Mero bu aşamadan sonra 2018 yılında Boller Los şarkısını ilk defa profesyonel bir ekiple ortaya çıkardı. (Xatar, Groove Attack) HobbyHobby tekli şarkı kaseti piyasaya çıktığı andan itibaren her yıl bir şarkı ile hayranları arasında iyice sevilmeye başlayan Mero “olabilir” şarkısı ile Türkiye’de tanınmıştır.

Her yıl yeni şarkıları ile sürpriz yapan Mero 2019 yılı başlarında hobbyhobby şarkısı ile 2019 yılında çıkardığı , “ya herro, ya merro” 12 şarkılık albümü ile piyasalarda patlama yaptı.

Hayranı olduğu Çukur dizisinde yeni çekilecek bölümlerinden birinde Mero’nun şarkısının seslendirileceği ihtimali hem hayranlarına hem de Mero’ya sürpriz olacak.

2018 yılından bu yana Almanya ve Avusturya müzik listelerinde ilk sıralarda yer almaktadır.

2019 Ağustos ayında 8 farklı konseri ile Türkiye’de sevenleri ile buluşacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli