Sıradaki içerik:

Rıza Kocaoğlu Kimdir?

Rıza Kocaoğlu Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemlerde Çukur dizisi ile büyük ilgi gören Rıza Kocaoğlu kimdir yüksek bölüm ücretleri ile büyük bir yankı uyandıran Rıza Kocaoğlu, evli midir, sevgilisi var mı? Son zamanlarda magazin gündeminde kendisine oldukça sık bir şekilde yer bulan Rıza Kocaoğlu’nun biyografisi ve hayatı.

Rıza Kocaoğlu Biyografisi

19 Mart 1979 tarihinde İzmir’de dünyaya gelmiş olan Rıza Kocaoğlu’nun babası Göztepe’nin yıllarca amigoluğunu yapmış olan ve İzmir’de tanınan bir isim olan İsmail Kocaoğlu’dur. Kendisi de fanatik bir Göztepe taraftarı olmakla birlikte Çukur Aliço kim olarak da anılan ve babası gibi lakap ile bilinen Aliço karakterine son dönemlerde hayat vermektedir. Rıza Kocaoğlu kaç yaşında sorusunun cevabı ise şuanda 39. yaşını yaşamaktadır.

Rıza Kocaoğlu Oynadığı Tiyatrolar

Kariyeri boyunca pek çok tiyatro oyununda yer alan Çukur dizisinin Aliço’su Rıza Kocaoğlu; Kürklü Merkür, Vur/Yağmala/Yeniden, Hakimiyeti Milliye Aş Evi, Bizans Düştü ve Gelin ile Kaynana gibi oyunlarda sahne almıştır. Gerek tiyatro geçmişi, gerekse de dizi geçmişi ile pek çok kişinin ilgi duyduğu oyunculardan bir tanesi olan Rıza Kocaoğlu’nun hayatında biri olup olmadığı bilinmese de geçmiş ilişkilerinde oldukça çalkantılı dönemler yaşamıştır.

Rıza Kocaoğlu Dizileri

Kariyerine pek çok dizi sığdırmayı başarmış olan Rıza Kocaoğlu, Behzat Ç. Ankara Yanıyor, Kuzey Güney, Karadayı Labirent, Kaybedenler Kulübü, Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm, Av Mevsimi, Ezel, Başka Semtin Çocukları, Elif Dizisi, Sonsuz, Sınıf, Elveda Rumeli, Emret Komutanım: Şah Mat, Kabuslar evi; Karanlıktan Gelen, Gece Yürüyüşü, Organize İşler, Ruhun Duymaz, Bana Şans Dile ve Yeni Hayat gibi işlerde yer almıştır. Son olarak Çukur dizisi ile gündeme gelen oyuncu dizide oldukça dikkat çekici bir karaktere hayat verir.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli