Sıradaki içerik:

Alara Turan Kimdir?

Alara Turan Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yeni dizi Kardeş Çocukları’nda yer alacak olan Alara Turan kimdir? Alara turan kaç yaşında? Alara turan nereli soruları oldukça merak edilen bilgilerdir. Alara Turan 14 Ekim 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. Alara Turan Başak burcudur. Alara Turan 24 yaşındadır ve doğma büyüme İstanbulludur. Alara Turan’ın boyu 168 santimetredir ve kilosu 58 kilodur. Star TV’nin Kardeş Çocukları adı yeni dizisinde yer alan Alara Turan hakkındaki önemli bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.

Daha oldukça yeni ve deneyimi olmayan Alara Turan, başarılı oyunculuk yeteneği ve eşsiz güzelliği ile Kardeş Çocukları dizisi yönetmeni Faruk Teber’i Hayal karakterin başarı ile oynayabileceğini kanıtlamış ve Hayat’ın kuzeni Hayal rolünü oynamaya hak kazanmıştır. Bu şekilde de Alara Turan, ilk dizisi ile televizyon karşısına çıkmaya hak kazanmıştır. Alara Turan, oldukça dürüst, saf sevimli ve biraz da kurnaz olan Hayal karakterini oldukça başarılı bir şekilde yansıtmaktadır.

Öğrenim Durumu

Lise eğitimine kadar normal okullarda okuyan Alara Turan, tiyatroya ilgi duyduğundan şu anda Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü öğrencisidir. Alara Turan’ın ilk dizi deneyimi Kardeş Çocukları adlı dizisidir. İlk deneyimi olmasına rağmen oyunculuk yeteneği herkes tarafından beğenilmektedir. Daha önceden hiçbir dizide yer almamıştır. Mimar Sinan Üniversitesinde tiyatro kulübünde etkin olarak öğrenci olan genç oyuncu Alara Turan birçok tiyatro oyununda da yer almıştır.

Alara Turan Oynadığı Diziler

Alara turan dizileri yalnızca bir adettir. Alara turan dizileri yeni yayına giren Kardeş Çocukları adlı dizide ilk oyunculuk deneyimini tatmaktadır. Yönetmenliğini yönetmen Faruk Teber’in üstlendiği Kardeş Çocukları adlı dizide ekip arkadaşları Furkan Andıç, Nur Fettahoğlu, Engin Alkan, Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Afra Saraçoğlu ve Murat Daltaban gibi başarılı oyuncular ile aynı dizide yer almaktadır. Bu ilk dizisi haricinde Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi’nde tiyatro kulübünde birçok oyunda etkin olarak yer aldığı ve tiyatro ile ilgilendiği bilinmektedir. Henüz aldığı ödül bulunmamaktadır.

Alara Turan’ın Sevgilisi Var mı?

Alınan bilgilere göre Kardeş Çocukları adlı dizinin genç oyuncusu Alara Turan’ın erkek arkadaşı olduğu söylenemez.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli