Sıradaki içerik:

Burcu Biricik Kimdir?

Burcu Biricik Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

4 Mayıs 1989 Yılında Doğan Güzel oyuncu Antalya’da Doğmuştur. Burcu biricik kaç Yaşında sorusuna 29 yaşındadır. Boyu 170 cm ve burcu ise boğa’dır. Göz rengi Mavi ‘dir. Burcu Biricik’i Ailesinin ayrılma sebebiyle abisi ve anneannesi büyütmüştür. Lise yıllarında katıldığı bir tiyatro oyununda büyük başarı göstererek ödül almış ve Bu sayede kendini oyunculuğa yöneltmiştir.

Başarı Hikayesi

Üniversite’yi İzmir Ege Üniversitesi’nde Arkeoloji bölümünü bitirmiştir. Burcu Biricik Eğitimi sırasında bornova şehir tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatro eğitiminde bir çok oyunda oynayarak başarılı bir performans göstermiştir.

17 Yaşında Katıldığı Güzellik yarışmaşında Akdeniz Kraliçesi seçilmiştir. 2007 Yılında İlk rol aldığı Maçolar dizisinde Oyunculuğa adım atmıştır.2011 tarihinde Kanal D’de başlayan Artiz Mektebi adlı programa katılarak Alican aytekin ile birinci olmuş ve büyük ilgi görmüştür.

Televizyon Hayatı

2011 yılında Muhteşem Yüzyıl Adlı dizide yan rol aldı. 2012 yılında düşman kardeşler dizisinde oynamıştır. Aynı yıl içinde’de Usta Kemal adlı dizide’de rol almıştır.

2013 Yılında Oyunculuk Kariyeri’nin Parladığı asıl dizi olan TRT1 kanalında yayınlanan Beni Böyle Sev adlı dizide Rol almış ve Hayranlarından büyük ilgi görmüştür. Molped, n11 ve tudors gibi bir çok reklam’da oynamıştır.

2019 Yılında Ay Yapım’ın Kuzgun Dizisinde Başrol olarak Rol Alacaktır. Henüz yayın tarihi belli olmayan dizi Burcu Biricik’in Hayranlarını oldukça meraklandırıyor.

Burcu Biricik’in Eşi Kimdir?

Burcu Biricik‘in Eşi Emre Yetkin’dir. 2018 Yılında Dünya Evine giren Genç çiftler Sosyal Medya’da takipçileri ile mutluluklarını paylaşıp ve takipçileri tarıfından büyük ilgi topluyorlar.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli