Sıradaki içerik:

Hande Soral Kimdir?

Hande Soral Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemlerde adından sıkça söz ettiren ve magazin dünyasını peşinde koşturan Hande Soral kimdir Oynadığı dizilerde adından oldukça fazla söz ettiren Hande Soral hakkında birçok soru sorulmaktadır. Sevgilisi var mıdı, kaç yaşında, gibi sorular sıkça sorulmaktadır. 2008 yılında Tolga Çevik tarafından sahnelenen Komedi Dükkanı adlı programda, sahneye çıkan Hande Soral o tarihten sonra, ünlüler kervanına katılmış ve kısa sürede yıldız bir oyuncu haline gelmiştir.

Oyuncu hakkında merak edilen soruların başında Hande Soral kaç yaşında gelmektedir, 2 Şubat 1987 doğumlu olan Soral, 31 yaşındadır. Bursa’nın İnegöl ilçesinde dünyaya gelmiştir. İlkokul, ortaokulu ve liseyi Bursa’da okuyan güzel oyuncu, üniversite eğitimi için İstanbul’a gelerek, İstanbul Üniversitesi Psikoloji bölümünde eğitimine devam etmiştir.

Hande Soral Hakkında Merak Edilenler

Çıktığı komedi programı sonrası tümüyle hayatı değişen Hande Soral hakkında en çok merak edilen soruların başında Hande Sora sevgilisi kim sorusu gelmektedir. Güzelliği ile dikkat çeken, Hande oynadığı diziden sonra milyonların sevdiği bir sanatçı haline gelmiştir. Hande Soral’ın magazin dünyasına yakalanan sevgilisi ise, kendisi gibi oyuncu olan İsmail Demirci’dir 34 yaşındaki sevgilisi ile yakın zamanda dünya evine giren çift, mutlu bir tablo çizmektedirler.

Hande Soral Oynadığı Ve Konuk Olduğu Diziler

Oyunculuğa ilk adımı, 2008 yılında Küçük Kadınlar dizisi ile atan Hande Soral daha sonra sırasıyla, 2011 senesinde Bir Günah Gibi, 2012 senesinde Böyle Bitmesin, 2012 senesinde Alev Alev, 2012 senesinde Budala, 2013 senesinde Fatih 2013, 2013 senesinde Doksanlar, 2014 senesinde Yılanların Öcü, 2016 senesinde Kalbim Yangın Yeri, 2017 senesinde Evlat Kokusu, 2017 senesinde İsimsizler,  2018 senesinde, Diriliş Ertuğrul dizilerinde oynamıştır.

Hande Soral’ın Oynadığı Sinema Filmleri

Dizi sektöründe oldukça fazla projede yer alan Hande Soral, Film sektöründe nispeten daha az projede yer almıştır. Şu ana kadar 2 filmde görev yapan Hande Soral, sinema kariyerine, 2014 yılında vizyona giren, Birleşen Gönüller adlı filmde yapmıştır. 2. sinema macerası ise, yönetmenliğini Doğa Can Anafarta’nın yaptığı 2017 yapımı Biz Size Döneriz filminde yaşamıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli