Sıradaki içerik:

Kadir Doğulu Kimdir? Sevgilisi kim?

Kadir Doğulu Kimdir? Sevgilisi kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Geçen yıllarda Babamın Günahları adlı dizideki rolü ile kendinden söz ettiren Kadir Doğulu kimdir? Yakışıklı ve başarı bir oyuncu olan Kadir Doğulu kaç yaşında? İşte, ünlü oyuncu hakkında bilmedikleriniz ve merak edilen konular.

Kadir Doğulu Biyografisi

19 Nisan 1982 tarihinde dünyaya gelen Kadir Doğulu beş çocuk sahibi olan bir ailenin ikinci çocuğudur. Asıl adı AbdulKadir Doğulu olan ünlü oyuncunun annesi ev hanımı babası işçi emeklisidir. Peki, başarılı oyunculuğu ile dikkat çeken Kadir Doğulu nereli? Mersin’de doğmuş olan Kadir Doğulu küçüklükten itibaren çalışmaya başladır. Henüz 10 yaşında mahalle esnafının yanında işe başladı.

Sonrasında ortaokul ve lisede de çalışmayı sürdürdü. 2000 senesinde imaj danışmanı olan abisi Kemal Doğulu’nun yanına İstanbul’a geldi. Sırasıyla Beyoğlu Frape, Refika, Cafe City ve Buz’da garsonluk yaptı. Salomanje’de de hafta sonları çalışarak birikim yaptı. Bu birikimlerle Roma ve Barcelona’ya giderek oradaki kafeleri ve restoranları gözlemledi ve tadımlar yaptı.

Türkiye’ye dönüşünde abisinin tanıştırdığı Hande Yener ile aşk yaşamaya başladı. Ünlü şarkıcı ile ortak olarak Ortaköy’deki House Cafe’de işletme müdürlüğü yaptı. Aynı anda da Harbiye’deki geççe kulübü olan Piyasa’yı yönetti. Kafe işletmeciliğine meraklı olan ünlü sanatçı Okan Üniversitesi gastronomi bölümünden mezun oldu.

Kadir Doğulu Dizileri ve Filmleri

2010 yılında Küçük Sırlar adlı dizi ile oyunculuğa başlayan Kadir Doğulu buradaki Ali karakteriyle kendini seyirciye tanıtmayı başardı. Yine 2010’da Çakış Taşları, 2011-2012 yılında Pis Yedili, 2013 yılında Fatih-Harbiye, 2015 yılında Sevdam Alabora ve Beyaz Gece, 2015 yılında Muhteşem yüzyıl Kösem, 2016 yılında Bana Sevmeyi Anlat ve son olarak da 2017 yılında Babamın Günahları adlı dizide rol aldı. 2013 yılında Bir Hikâyem Var adlı sinema filminde Mert karakterine hayat verdi. 2014 yılında Star Işığı X Faktör yarışmasında sunuculuk yaptı.

Kadir Doğulu Özel Hayatı

Başarılı performansları ve yakışıklılığı ile hayranlarını büyüleyen Kadir Doğulu sevgilisi kim merak ediliyor. Fatih-Harbiye adlı dizide başrollerini paylaştığı Neslihan Atagül ile tanışarak 8 Temmuz 2016 tarihinde hayatlarını birleştirdiler.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli