Sıradaki içerik:

Aslı Enver Kimdir? Sevgilisi Kim?

Aslı Enver Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aslı Enver Kimdir

Kavak Yelleri adlı gençlik dizisi ile popülerlik kazanan Aslı Enver, kimdir? 2007 tarihli dizi, Aslı Enver ile beraber başka genç oyuncuların da hayatlarımıza girmesini sağlamıştı. Murat Boz ile yaşadığı aşkla, bir dönem adından bahsettiren güzel oyuncu, Aslı Enver’in hayatı ve biyografisi.

Aslı Enver 

Oynadığı diziler ile ses getiren ve özel hayatıyla konuşulan Aslı Enver merak edilen bir kişi. Başarılı oyuncu, Aslı Enver nereli 10 Mayıs 1984 Londra doğumlu. 12 yaşındayken, ailesiyle Türkiye’ye dönen, Enver, Pera Güzel sanatlar Lisesi’nin ardından, Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü ve Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi almıştır.

Aslı Enver Hakkında Merak Edilenler

Aslı Enver’in hayranları, onun hakkında pek çok şeyi merak ediyorlar. Ünlü oyuncu, Aslı Enver boyu, 1.68 metre, 55 kilo ve Boğa burcudur. Şu sıralar sevilen dizi İstanbullu Gelin’de Süreyya karakteriyle beğeni toplayan, Aslı Enver sevgilisi kim merak edilmektedir. Popçu Murat Boz’la yaşadığı aşk ve olaylı ayrılığı ile uzun süre konuşulan, oyuncunun bir defa evlenip ayrıldığını biliyor muydunuz? Güzel oyuncu, Birkan Sokullu ile 2012 yılında evlenmiş fakat evlilikleri 3 yıl sürmüştür.

Aslı Enver’in Rol Aldığı Yapımlar

Şu sıralar, başrollerini Özcan Deniz ile paylaştığı İstanbullu Gelin adlı rol alan Aslı Enver kaç yaşında 34 yaşındaki başarılı oyuncu pek çok dizi ve filmde rol aldı. Aslı Enver ilk olarak 2002 yılında, TRT ekranlarında yayınlanan bir komedi dizisinde rol almıştır. Bunun ardından onu ve diğer genç oyuncuları şöhrete kavuşturacak olan Kavak Yelleri projesinde rol almıştır.

Bunların yanı sıra, 2017 yılında vizyona giren, Öteki Taraf adlı sinema filminde rol almıştır.

2016 yılında, Kış Güneşi adlı dizi filmde rol almıştır.

2015 yılında izleyici Aslı Enver’i Mutlu Ol Yeter adlı dizi ve Kardeşim Benim adlı sinema filmlerinde izledi.

2014 yılında, Bana Artık Hicran Deme, adlı dizi ve 2013 yılında Kayıp isimli dizi Aslı Enver’in rol aldığı yapımlardı.

Bir döneme damga vuran, 2012 tarihli Suskunlar dizisi ve 2003 tarihli Hayat Bilgisi, rol aldığı diğer yapımlardır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli