Sıradaki içerik:

Barış Arduç Kimdir? Sevgilisi Kim?

Barış Arduç Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son zamanların sevilen oyuncularından olan Barış Arduç yetenekli performansıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Barış Arduç’un yer aldığı dizi ve filmler her yaş grubundan seyirciye hitap etmektedir. Sevilen oyuncu kariyer basamaklarını tırmanmadan önce 8 yıl boyunca Şile’de cankurtaranlık da yapmıştır. Aynı zamanda çok iyi bir yüzücüdür.

Barış Arduç Kimdir?

Barış Arduç hayranlarının merak ettiği önemli sorulardan biri; Barış Arduç nereli sorusudur. İsviçre Scherzingen’de doğan Barış Arduç 8 yaşında iken ailesiyle birlikte Türkiye’ye geri dönüş yapmıştır. Aslen Arnavut olan Barış Arduç’un babası Ordu Fatsalı annesi ise Artvinlidir. Gölcük’te eğitim öğretim hayatını devam ettirirken yaşanan 1999 depremi sonrasında ailesiyle birlikte Bolu’ya yerleşti. Üniversite hayatına Kayseri Erciyes Üniversite’si Spor akademisi bölümünde başlayan Barış Arduç çeşitli sebeplerden okulunu yarıda bırakmış ve oyunculuk eğitimlerine başlamıştır.

Barış Arduç Hakkında

Birçok seveni Barış Arduç kaç yaşında sorusunun cevabını merak etmektedir. 9 Ekim 1987 doğumlu olan Barış Arduç 31 yaşındadır.

Barış Arduç Sevgilisi 

Barış Arduç sevgilisi kim oldukça merak edilen bir konudur. Barış Arduç kendisi gibi oyuncu olan aynı zamanda senaristlik yapan sevgilisi Gupse Özay ile 4 yıldır ilişkilerini gözlerden uzak bir şekilde devam ettirmektedir. İkilinin ‘Deliha’ filminde başlayan tanışmaları aşka dönüşmüştür. Çiftin ne zaman evlenecekleri ise merak konusudur.

Barış Arduç Kariyeri ve Oynadığı Filmler

Barış Arduç’a oyunculuk kapılarını açan dönüm noktası duayen tiyatrocu Ayla Algan ile tanışması olmuştur. Daha sonra Sadri Alışık Tiyatrosunda oyunculuk eğitimlerine katılmış ve 2011 yılından itibaren profesyonel anlamda dizi ve filmlerde rol almaya başlamıştır.

Küçük Hanımefendi, Dinle Sevgili ve Pis Yedili gibi dizilerde yardımcı oyuncu olarak kariyerine başlayan Barış Arduç, 2012 yılında ‘Benim İçin Üzülme’ adlı dizide oynadığı ‘Ahmet’ rolüyle adını duyurmuştur.

Daha sonra 2013 yılında yayınlanan ‘Bugünün Saraylısı’ dizisinde iş adamı ‘Selim Bayraktar’ karakterine hayat vermiştir.

İlk başrol deneyimini 2015 Mart ayında ‘Racon’ isimli dizi ile yakalayan yakışıklı oyuncu dizinin reytinglere takılması nedeniyle yalnızca 4 bölümle izleyici ile buluşabilmiştir.

Barış Arduç’a bugünkü ününü kazandıran dizi ise Kiralık Aşk’tır. 2015 Haziran ayında başlayan dizide güzel oyuncu Elçin Sangu ile başrolü paylaşan Barış Arduç genç yaşında iş hayatında

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli