Sıradaki içerik:

İsmail Demirci Kimdir?

İsmail Demirci Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İsmail Demirci

Çarpışma Dizisi ile Dikkatlerini üzerine çeken başarılı oyuncu İsmail Demirci kimdir oldukça merak edilmektedir. İnternet kullananların sıkça arama yaptığı sorulara cevap vermeye çalışacağız.

İsmail Demirci Kimdir?

Ünlü oyuncu İsmail Demirci 13 Kasım 1984 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Bu yüzden İsmail Demirci nereli sorularının cevabı Ankaralıdır olacaktır. Sevilen oyuncu üniversitede ilk olarak Bilgisayar Programcılığı konusunda eğitim almıştır. Oradan mezun olduktan sonra sevilen oyuncu Ankara Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. İsmail Demirci boyu 1,86’dır. Oyuncunun kilosu ise 79’dur. Sevilen oyuncu aynı zamanda Akrep burcundadır. Ünlü oyuncu İsmail Demirci eşi Hande Soral ile evlilik haberleri ile uzun süre gündemde kalmıştır.

İsmail Demirci Dizileri

Ünlü oyuncu günümüze kadar bir çok dizide yer almıştır. Ancak ilk dizi deneyimini Türkan Saylan’ın hayatının anlatıldığı Türkan dizisinde Doktor Mehmet karakteri ile 2010 yılında yapmıştır. Oyuncu daha sonra 2011 yılında Mor Menekşeler, Anneler ve Kızları isimli dizilerde yer almıştır. Ancak oyuncu adını 2012 yılında Kurtlar Vadisi Pusu isimli dizide Erkan karakteri ile duyurmuştur.

Oyuncu dizide Memati isimli karakteri öldüren Erkan karakteri ile uzun süre gündemde kalmıştır. Sevilen oyuncu 2013 yılında ise Adnan Menderes’in hayatının anlatıldığı Ben Onu Çok Sevdim isimli dizide Mehmet Aslantuğ ve Birce Akalay ile beraber rol almıştır.

Oyuncunun rol aldığı diziler arasında Kod Adı Reaksiyon, Serçe Sarayı, Muhteşem Yüzyıl Kösem, Bir Cihan Fatihi ve Fabrika Kızı gibi diziler bulunmaktadır. İsmail Demirci son olarak da Çarpışma isimli ünlü dizide Galip karakterine hayat vermiştir.

Ekranların aranan yüzü plan İsmail Demirci yeni sezonda ise Show tv ekranlarında yayınlanacak Kuzey Yıldızı isimli dizide Kuzey isimli başrolü oynayacaktır. Sevilen oyuncuya Aslıhan Güner isimli oyuncu eşlik edecektir. Karadeniz’de geçecek olan dizinin yeni sezonda en çok izlenen yapımlar arasında olacağı dizi severlerin gösterdiği ilgiden belli olmaktadır.

İsmail Demirci Sinema Filmleri

Ünlü oyuncu İsmail Demirci çeşitli sinema filmlerinde de yer almıştır. İlk sinema filmini 2014 yılında Tut Sözünü filmle çekmiştir. Oyuncu daha sonra 2016 yılı yapımı Babaların Babası sinema filminde Berk karakterine hayat vermiştir. Filmde Menderes Samamcılar, Ali Sürmeli ve Burcu Binici gibi isimlerde yer almıştır.

İsmail Demirci son olarak Posta Kutusu isimli sinema filminde Nihat karakterini canlandırmıştır. Film 2017 yılında çekilmiştir. Oyuncuya filmde Ulaş Torun ve Mert Asker eşlik etmiştir. Filmde Adem ve Nihat adlı çocukluk arkadaşlarının yaşadıkları olaylar anlatılırken kaza geçiren Adem’e bakmak için hayatını adayan Nihat’ın yaptıkları ile ortaya çıkan sırlar ve olaylara yer veriliyor.

Film çeşitli ödüller almıştır. Ünlü oyuncu İsmail Demirci bu filmde hayat verdiği Nihat karakteri ile Bosna Hersek ülkesinde düzenlenen Krajina Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülünü kazanmıştır.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli