Sıradaki içerik:

Pelin Uluksar Kimdir?

Pelin Uluksar Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pelin Uluksar Kimdir Ve sevgilisi

Ekranların sevilen yüzü Pelin Uluksar kimdir merak edilmektedir. Pelin Uluksar 25 Eylül 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Ünlü oyuncu Pelin Uluksar boyu 1,73 cm’dir. Sevilen oyuncu Pelin Uluksar İnstagram adresinden birçok sevenleri tarafından takip edilmektedir. Oyuncu Pelin Pelin Uluksar sevgilisi olmadığı bilinmektedir

Pelin Uluksar Eğitimi

Ünlü oyuncu Pelin Uluksar ilkokul öğrenimini ve lise öğrenimini İstanbul’da görmüştür. Lise öğreniminden sonra ünlü oyuncu Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Ünlü oyuncu Pelin Uluksar daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezinde diksiyon ve tiyatro eğitimini alarak eğitimini tamamlamıştır.

Pelin Uluksar İlk Oyunculuk Kariyeri

Sevilen oyuncu Pelin Uluksar ilk oyunculuk deneyimini TV reklamında oynayarak yaşamıştır. Oyuncu Pelin Uluksar ekranlarda Patos cips reklamlarında oynamıştır.

Pelin Uluksar Dizileri

Oyuncu Pelin Uluksar’ın oynadığı ilk dizi Fox TV ekranlarında yayınlanan No309 isimli dizidir. Dizi 2016-2018 yıllarında yayınlanmıştır. Oyuncu dizide Nergis karakterini canlandırmıştır. Oyuncu ile beraber dizide Furkan Palalı, Demet Özdemir, Gökçe Özyol ve Sumru Yavrucuk gibi isimler rol almıştır. Oyuncu bu dizide ki başarısından sonra 2018 yılında Bir Deli Rüzgar isimli dizide rol almıştır. Fox TV ekranlarında yayınlanan dizide Pelin Uluksar Melis isimli karakteri canlandırmıştır.

Oyuncuya dizide Berk Cankat, Almida Ada ve Pınar Deniz gibi isimler rol almıştır. Oyuncu son olarak 2019 yılında Vuslat isimli dizide oynamıştır. Pelin Uluksar dizide Nehir isimli karaktere hayat vermiştir. Oyuncuya dizide Kadir Doğulu ve Devrim Özkan gibi isimlerle birlikte rol almıştır. Dizi trt 1 ekranlarında yayınlanmaya yeni sezonda da devam etmektedir. Oyuncunun dizilerdeki başarısına bakılırsa daha uzun yıllar dizilerde ve ekranlarda görüleceği net bir şekilde kendisini göstermektedir. Zira oyuncu mesleğinde her geçen gün gelişme göstererek ilerlemektedir.

 

 

 

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli