Sıradaki içerik:

Devrim Özkan Kimdir? Sevgilisi Kim?

Devrim Özkan Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Yaşı: 09.07.1996 (21 yaşında)
Boyu: 1.68 m 
Kilosu:  52 kg
Burcu: Yengeç
Eğitim:  Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi 
Doğum Yeri: Muğla 
 

Son dönemlerde TRT1 ekranlarında yayınlanan Vuslat dizisi ile gündeme oturan Devrim Özkan kimdir? İşte güzel oyuncu hakkında merak edilenler; 1996 yılında Muğla’da dünyaya gelen oyuncu, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Ana Bilim Dalı’nda eğitimini sürdürmektedir. Oyunculuk kariyerine ilk defa Rüya adlı dizide başlayan ve sonrasında diğer teklifleri de değerlendirerek çeşitli projelerde yer almış olan Devrim Özkan biyografi üzerinden güzel oyuncu hakkında pek çok bilgiye sahip olunabilmektedir.

Devrim Özkan Performansı 

 

[minima-video platform=”yt” code=”WXAssZsAJlA”]


Devrim Özkan Hakkında Merak Edilenler

TRT1 ekranlarında seyircisi ile buluşan Vuslat dizisinde canlandırdığı Feride karakteri ile ekranlara damga vuran ve sosyal medyada da büyük bir beğeni toplayan Devrim Özkan boyu ve güzelliği ile de dikkat çekmektedir. 1.68 cm boyunda olan güzel oyuncu, magazin gündemine canlandırdığı karakter ile oturmuş olsa da daha öncesinde de sosyal medyada hayran kitlesine sahip olması ile bilinmektedir. Devrim Özkan sevgilisi hakkında bu zamana kadar her hangi bir bilgi vermemiştir.

Devrim Özkan’ın Oynadığı Diziler

Oyunculuk kariyerine ilk olarak Show TV ekranlarında yayınlanan Rüya dizisindeki İpek karakteri ile başlayan Devrim Özkan, 2017 yılında dizideki karakteri ile ünlenmiştir. Daha sonrasında her hangi bir projede yer almayan ünlü oyuncu, son olarak 2019’un başında TRT1 ekranlarında seyircisi ile buluşan Vuslat adlı dizide başrol oynamaya başlamıştır. Rüya dizisindeki yan rolü ile dikkatleri çeken güzel oyuncunun ilk başrol projesi Vuslat dizisidir.

Devrim Özkan’ın Rol Aldığı Filmler

Oyunculuk kariyerine yeni başlamış güzel oyuncu bu zamana kadar her hangi bir film projesinde yer almamıştır. Rüya dizisi ile dikkatleri üzerine çeken ve yapımcıların aradıkları isimlerden bir tanesi haline gelen Devrim Özkan, TRT1 ekranlarında henüz ikinci bölümü yayınlanan ve büyük bir ilgi ile izlenen Vuslat dizisinde Kadir Doğulu ile başrolü paylaşmaktadır. Devrim Özkan’ın yeni başladığı oyunculuk kariyerindeki ilk başrolü olan Vuslat dizisi, Pazartesi akşamları seyircisi ile buluşmaktadır. Kadir Doğulu’nun yanı sıra; Mehmet Özgür, Ümit Kantarcı, Baran Bölükbaşı, Erdem Akakçe gibi isimlerle de aynı kadroda yer almaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli