Sıradaki içerik:

Furkan Andıç Kimdir?

Furkan Andıç Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 Kardeş Çocukları dizisinde rol alan Furkan Andıç kimdir?Rol aldığı diziler ve filmler ile insanların kalbini çalan Furkan Andıç’ın aşk hayatı da gündemdedir. Furkan Andıç nereli sorusu karşınıza çıkar.

Furkan Andıç Kimdir ve Nereli?

Furkan Andıç, doğma büyüme İstanbulludur. Annesi aslen Boşnak kökenlidir. Babası ise aslen Trabzonludur. Ortaokul eğitimini ve liseyi Ataşehir de okumuştur. Liseyi tamamladıktan sonra eğitimi için Ukrayna’ya gitmiştir. Lisans eğitimini ise Yeditepe Üniversitesinde tamamlamıştır. İlk kez oyunculuğa adımını 2011 de yayınlanan kolaj günlüğü ile atmıştır. Furkan Andıç boyu ise 1.90 cm’dir.

Furkan Andıç Dizileri

10 tane dizide rol almıştır. Furkan Andıç dizleri deyince akılda kalıcı diziler vardır. İlk dizisi Mert karakterini canlandırdığı kolaj günlüğüdür. İkinci dizisi umutsuz ev kadınlarıdır. Birçok takipçisi olan dizi de Levent karakterine hayat vermiştir. Üçüncü dizisi ise Yağmurdan Kaçarken’dir. Bu dizide Harun karakterini canlandırmıştır. Dördüncü dizisi aşk ekmek hayaller olmuştur.

Beşince dizisi ve başrol olduğu ilk dizi kaçak gelinlerdir. Bu sevilen dizide Selim karakterine hayat vermiştir. Altıncı dizisi ise kırgın çiçeklerdir. Dizi de iki sezonluk yer almıştır. Furkan Andıç’ın yedinci dizisi tatlı intikam olmuştur. Tatlı intikam dizisinde ünlü bir aşçı rolünü oynamıştır.

Sekizinci dizisi Meryem olmuştur. Dokuzuncu dizisi ve son rol aldığı dizi kardeş çocuklarıdır. Kardeş çocuklarından yakın zamanda ayrılmıştır. Haziran da yeni başlayacak olan her yerde sen dizisinde başrol oynayacaktır. Kadın başrol ise Aybüke Pusattır.

Furkan Andıç Filmleri

Damat Takımın da rol almıştır. Yönetmenliğini Doğa Can Anafarta yapmıştır. Lise de en yakın olan 5 arkadaşın eğlenceli hikayesi konu alınmıştır. Ömer rolünde yer almıştır.

Furkan Andıç Sevgilisi 

3 kardeşlerdir. 3 kardeşin ortancasıdır. Koç burcudur. Furkan Andıç’ın kilosu ise 88 kg’dır. Son zamanlarda Furkan Andıç sevgilisi kim soruları karşınıza çıkar. Furkan Andıç sevgilisi Dilan Çiçek Deniz idi. Son günlerde haberlerde ayrıldıklarına dair yazılar çıktı.  Son günlerde magazin gündemine düşen dedikodular üzerine aybüke pusat ile ilişkisi olduğu açıklandı. 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli