Sıradaki içerik:

Ceren Taşçı kimdir?

Ceren Taşçı kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ceren-taşçı-kimdir

Erkenci Kuş dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan ve karakteriyle dikkat çeken Ceren Taşçı 15 Mayıs 1989 senesinde dünyaya gelmiştir. İkizler burcu olan Ceren üniversite eğitimini Kadir Has Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Tiyatro Bölümünde tamamlamıştır.

Ceren Taşçı‘nın özellikle boyu ve kilosu hayranları tarafından çokça merak edilmektedir. Taşçı 1.60 boyunda ve 65 kilodadır. Sempatik tavırlarıyla dikkat çekmeyi başaran oyuncunun şuan için sevgilisi bulunmamaktadır.

CEREN TAŞÇI’NIN OYUNCULUK TECRÜBESİ

2015 yılında kadorosun da Ömür Arpacı, Derya Karadaş, Bartu Küçükçağlayan, Murat Akkoyunlu, Ünal Yeter, Seda Fettahoğlu, Tuğba Çom, Haki Biçici, İmer Özgün, Öznur Serçeler gibi isimleri barından ve TV 8 ekranlarında yayınlanan Komedi Türkiye programında yer almıştır.

2016 senesinde ise Fox TV ekranlarında yayınlanan ve Demet Özdemir, Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Erdal Özyağcılar, Nurşim Demir gibi önemli isimlerin yer aldığı yaz dizisi olan No: 309’da Filiz Sarıhan karakterini canlandırmıştır. Oyunculuk performansı ile yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır.

2017 yılında ise Aslan Ailem dizisinde Burcu Özberk, Akın Akınözü, Bora Akkaş, Zerrin Sümer, Ferdi Sancar gibi başarılı oyuncularla oynama fırsatı yakalamıştır.

2018 yılı itibariyle başrollerini Demet Özdemir, Can Yaman’ın paylaştığı Star TV’nin sevilen dizisi Erkenci Kuş dizisinde Ayhan Işık karakterini oynamaktadır. Oldukça başarılı bir performans sergileyen güzel oyuncu, kısa sürede başarısını ve kendisini kanıtlamayı başarmıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli