Sıradaki içerik:

Ekin Mert Daymaz Kimdir?

Ekin Mert Daymaz Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Ekin Mert Daymaz kimdir

Son günlerde bedelli askerlik yaptığı yönündeki haberlerle gündeme gelen Ekin Mert Daymaz kimdir? Ekin Mert Daymaz hangi dizilerde oynamıştır? Tüm bilgiler işte burada. Ekin Mert Daymaz genç bir oyuncudur. Oyuncu 2 Aralık 1990 yılında Hollanda’da doğmuştur. Daha sonra İstanbul’a gelmiştir.

Ekin Mert Daymaz Kimdir ve Kaç Yaşında?

Oynadığı karakterlerle dikkatleri üzerine çeken Ekin Mert Daymaz 29 yaşındadır. Haliç Üniversitesinde okuyan oyuncu aynı zamanda çeşitli dizilerde de yer almaktadır. Ekin Mert Daymaz’ın ilk dizisi 2014 yılında yayınlanan Not Defteri isimli dizidir. Oyuncu daha sonra Hayat Sevince Güzel, Çilek Kokusu, Kırlangıç Fırtınası ve Payitaht Abdülhamit dizilerinde yer almıştır. Oyuncu adını Çilek Kokusu isimli dizide duyurmuştur.

Son olarak 2017 yılında Payitaht Abdülhamit isimli dizide rol alan genç oyuncu şu sıralar yeni bir diziye hazırlanıyor. Oyuncunun hazırlandığı drama türündeki dizinin adının Korkuyorum Baba olduğu öğrenilirken oyuncuya dizide Barış Falay, Ataberk Mutlu ve Özge Özberk gibi isimlerin eşlik edeceği haberleri medyada yer alıyor. Söz konusu yeni dizinin ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor.

Ekin Mert Daymaz Nereli?

Oyunculuğu ile son yıllarda adından söz ettiren Ekin Mert Daymaz nereli? Ekin Mert DaymazHallanda’nınArnhem şehrinde doğmuştur. Ancak oyuncu aslen Sivaslı’dır. Ayrıca oyuncu katıldığı best model yarışmasında üçüncülük derecesine sahiptir. Oyunculuk öncesinde best modellik yapmıştır.

Ekin Mert Daymaz Sevgilisi

Ekin Mert Daymaz isimli sevilen oyuncu bugüne kadar pek çok isimle birlikte anıldı. Bu yüzdende Ekin Mert Daymazsevgilisi? Kim merak konusu oldu. Son zamanlarda genç oyuncunun kendisi gibi oyuncu olan Melisa Döngel ile aşk yaşadığı konuşuluyordu. Ancak ikiliden herhangi bir açıklama gelmemiştir. Ancak geçtiğimiz günlerde tezkere alan Ekin Mert Daymaz’ı yalnız bırakmayan oyuncu Melisa Döngel sevgili olduklarının cevabının bu davranışı ile vermiş oldu.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli