Sıradaki içerik:

Şevval Sam Kimdir, Sevgilisi Kim?

Şevval Sam Kimdir, Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Şevval Sam kimdir

Son günlerin popüler dizisi olan Yasak Elma’nın Ender rolünü üstlenen Şevval Sam kimdir? Bu yazımızda sizlere ülkemizde oldukça popüler olan ve gün geçtikte daha çok güzelleşen 45 yaşındaki Şevval Sam hakkında bilgiler vereceğiz. İşte magazin gündeminden düşmeyen Şevval Sam’ın hayatı ve kendisi hakkında bilgiler.

Şevval Sam Kimdir                                                                                 

Özellikle Yasak Elma seyircilerin merak ettiği sorulardan biriside şevval sam aslen nereli? sorusuna yanıt vereceğiz. Güzel oyuncu, 11 Kasım 1973 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Şevval Sam, akrep burcu kadınıdır. Çocukluk yıllarını Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu’nda ve liseyi ise Zincirlikuyu İnşaat Teknik ve Yapı lisesinin restorasyon bölümünden mezun olmuştur. Güzel oyuncu, gençlik yıllarında annesi Leman Sam’ın izinden gidip Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Şevval Sam birçok albüm çıkarmış ve birçok dizide oynamıştır. Ünlü oyuncunun boyu 1.65 ve kilosu da 57’dir. Şevval Sam’ın başlıca rol aldığı diziler, Yalan Dünya, Süper Baba, Feride, Bodrum Masalı, Muhteşem Yüzyıl, Derman ve Kara Kutu dizileridir. Ayrıca kendisi 7 tane şarkı albümü yapmıştır.

Şevval Sam Kimdir

Şuan oldukça fazla izleyiciye sahip Yasak Elma dizisinde Ender rolünde oynamaktadır. Ender karakteri oldukça baskın ve paraya, güce, mevkiyeaşık olan birisidir. Şevval Sam’ın başlıca rol arkadaşları Talat Bulut, Eda Ece, Şafak Pekdemir ve Barış Kılıç isimleridir.

Şevval Sam Aslen Nerelidir?

Çoğu Şevval Sam hayranlarının merak ettiği konulardan biriside Şevval Sam’ın nereli olduğudur. Şevval Sam İstanbul’da doğmuştur. Şevval Sam’ın annesi Leman Sam aslen Rumeli kökenlidir ve annesi çocukluk yıllarını Anadolu bölgesinde geçirmiştir. Aynı şekilde annesi Leman Sam da Şevval Sam gibi İstanbul’da doğmuştur.

Şevval Sam’ın Sevgilisi Kimdir?

Herkesin merak ettiği konulardan birisi de Şevval Sam sevgilisi konusudur. Şimdi size güzel oyuncu Şevval Sam sevgilisi ve Şevval Sam oğlu hakkında bilgi vereceğiz. Şevval Sam, 1993 yılında bir röportaj nedeniyle tanıştığı Metin Tekin ile evlendi. Şevval Sam ve Metin Tekin evliliği 6 yıl sürmüştür. Bu evlilikten Tarım Emir Tekin meydana gelmiştir. Ünlü şarkıcı ve aktörün şuanda hayatında yeni birisi olmadığı bilinmektedir. Güzel oyuncu gün geçtikçe ülkemizde popülerliğini arttırmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli