Sıradaki içerik:

Berkay Hardal Kimdir?

Berkay Hardal Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Berkay Hardal

Berkay Hardal, İlk oyunculuğunu İstanbullu Gelin dizisinde sergileyen oyuncu, son dönemlerde Show TV’de yayınlanan Meleklerin Aşkı adlı dizide Yağmur karakterini canlandırarak büyük bir popülerlik elde etmiştir.

Türk aktör Berkay Hardal son dönemlerde, evli midir?, sevgilisi bulunuyor mu gibi sorulara maruz tutuluyor. İşte, son dönemlerde magazini oldukça meşgul eden Berkay Hardal hakkında bilmek istediğiniz her şey.

Berkay Hardal Kimdir?

Genç oyuncu Berkay Hardal kimdir bunu merak ediyorsanız, son dönemde televizyon ekranlarında, Meleklerin Aşkı dizisinde gerçekleştirdiği performansına tanık olmuşsunuz demektir. Berkay Hardal, İstanbul doğumludur ancak aslen Manisa Akhisarlıdır.

18 Kasım 1996’da doğmuş olan aktör akrep burcudur. Trakya Üniversitesinden mezun olan Berkay Hardal, başrollerini Aslı Enver ile Özcan Deniz’in paylaştığı İstanbullu Gelin dizisi ile oyunculuk hayatına başlamıştır. Son olarak da Show TV’de Meleklerin Aşkı adlı dizide Yağmur isminde bir genci canlandıran oyuncu, 1.78 metre boya ve 72 kiloya sahiptir.

Berkay Hardal Sevgilisi

Berkay Hardal Sevgilisi Kim?

Yakışıklı oyuncu için yöneltilen sorulardan birisi de ‘Berkay Hardal sevgilisi kim‘ olmuştur. Berkay Hardal, birkaç ay kadar öncesinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile meslektaşı olan Dilan Telkök ile birlikte yeni bir aşka yelken açtığını ilan etmişti. Berkay Hardal – Dilan Telkök çifti evlilik adındaki ilk adımı atmak adına, geçtiğimiz günlerde nişanlandı.

Dilan Telkök Kimdir?

Dilan Telkök, Sakarya’da 16 Eylül 1995 yılında dünyaya geldi. Ailesi ile birlikte 2001 yılında Hollanda’ya taşındı. Taşınmanın ardından kısa bir süre sonra Belçika’da eğitimine başlayan Dilan Telkök, aynı zamanda Belçika vatandaşıdır. Belçika’da ortaokul eğitimini tamamlayıp daha sonra Türkiye’ye döndü. Sakarya Üniversitesini kazandı ve Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun oldu. Güzel oyuncu, Ayça Ayşin Turan, Furkan Andıç ve Cemal Toktaş’ın başrollerine imza attığı Meryem adlı dizide ‘Ela Güney’ karakterine hayat verdi. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde de ‘Elif’ adlı karakteri canlandırmıştı.

Berkay Hardal Nereli?

Eğer merak ettiğiniz Berkay Hardal nereli ise yazının başında da belirttiğimiz üzere genç oyuncu İstanbul doğumludur, ancak ve ancak Manisa Akhisarlıdır. Oyuncu hayatının büyük bir bölümünü İstanbul’da geçirmiştir.

Berkay Hardal Boyu?

Aklınızı kurcalayan soru Berkay Hardal boyu nedir ise; İstanbullu Gelin’in Murat’ının boyu 178 santimetredir.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli