Sıradaki içerik:

Özge Törer Kimdir?

Özge Törer Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Özge Törer kimdir

Özge Törer, 20’li yaşlarda başarılı ve yetenekli bir üniversite öğrencisidir. Özge Törer Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesinde 2017 2018 eğitim öğretim yılında Sahne sanatları bölümünü kazanmıştır. Şuan Özge Törer Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesinde Sahne sanatları bölümünün 3.sınıf öğrencisidir. Özge Törer Osman Diriliş seçmelerinde hem yeteneğiyle hem de güzelliğiyle yapımcı Osman Bozdağı derinden etkilemiştir.

Özge Törer şuan İstanbul’da yaşamaktadır. Ayrıca Özge Törel Atatürk hayranıdır ve ata binmeyi, yüzmeyi çok sevmektedir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanmamaktadır. Özge Törel sadece İnstagram sayfasını aktif olarak kullanmaktadır. Özge Törel’in resmi İnstagram sayfası Ozgetorerisimli sayfadır.

Özge Törer Kaç Yaşında?

Özge Törer 1998 yılında İstanbul’da doğmuş olup doğma büyüme İstanbulludur. Özge Törer yaşı 21 yaşındadır. Özge Törer aynı zamanda Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesinde Sahne Sanatları bölümünü okumaktadır. Özge Törer genç yaşı ve güzelliğiyle herkesin dikkatini çekmektedir. Diriliş Osman dizisinin yapımcısı Özge Töreli başrol oyuncusu seçmiştir. Yeni başlayacak olan Diriliş Osman dizisinde Özge Törel Burak Özçivit’inpartneri olan Malha Hatun karakterini oynayacaktır.

Özge Törer Hangi Dizilerde Oynamıştır?

Özge Törel şimdiye kadar hiç bir dizide oyunculuk yapmamıştır. Fakat ekranlarda izleyiciyle buluşacak olan Diriliş Ertuğrul dizisinin devamı niteliğinde olup Osman Bey’in hayatını anlatacağı Diriliş Osman dizisinde başrol oyuncu olarak rol alacaktır. Ekranlarda izleyiciyle buluşacak olan Diriliş Osman dizisinde Özge Törel Burak Özçivit’inpartneri olarak başrol oyunculuğu yapacaktır. Diriliş Osman dizisinde Özge Törel Malha Hatun karakterini canlandıracaktır. Özge Törer sevgilisi yoktur.

Özge Törer Nereli?

Özge Törer nereli 1998 yılında İstanbul’da doğmuştur. Özge Törel doğma büyüme İstanbulludur. İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Özge Törer Sevgilisi Kim?

Özge Törer sevgilisi bulunmamaktadır.

Özge Törer Boyu Kaç?

Özge Törer 1998 yılında İstanbul’da doğmuş olup doğma büyüme İstanbulludur. Özge Törer şuan da 21 yaşındadır. 1.75 cm uzunluğunda Özge Törer boyu bulunmaktadır.

Özge Törer’in Eğitim Hayatı

Özge Törer 2017 yılında Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünü kazanmıştır. Sahne Sanatları bölümüne şuanda başarıyla devam etmektedir. Şuan Muğla Sıtkı Kocaman Üniversitesinde Sahne Sanatları bölümünün 3. sınıfını okumaktadır. Ayrıca bu sezonda yeni başlayacak olan Diriliş Osman dizisinde başrol oyuncusu olarak oynayacaktır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli