Sıradaki içerik:

Alp Navruz Kimdir?

Alp Navruz Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Alp Navruz

TRT1 ekranlarında seyircisi ile buluşan Elimi Bırakma dizisinin başrol oyuncusu Alp Navruz kimdir? İşte yakışıklı oyuncu hakkında bilinmeyenler; 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Alp Navruz, oyunculuk hayatına ilkokul yıllarında kendi yazdığı tiyatroyu oynayarak başlamıştır. Alp Navruz ailesi tarafından da oyunculuk konusunda büyük bir destek görmüş ve bu konuda kariyer adımlarını ailesinden yardım alarak atmıştır. Oyunculuk eğitimini Altan Erkekli ve Cihan Ünal gibi usta isimlerden almıştır.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olduktan sonra mankenlik seçmelerine katılan Alp Navruz boyu ile de dikkat çeken erkek oyunculardan bir tanesidir. 1.85 m boyunda olan ünlü oyuncu, yüzme ve okçuluk sporlarına merakının yanı sıra öykü de yazmaktadır. Oyunculuk kariyerine ilk olarak Ceberrut filmi ile başlayan

Alp Navruz Sevgilisi

Alp Navruz sevgilisi ile de magazin gündeminden düşmeyen isimlerden biridir. Yakışıklı oyuncunun adı en son Burcu Kıratlı ile anılmıştır.

Alp Navruz’un Oynadığı Diziler

 

2016 senesinde Arkadaşlar İyidir dizisinde Berke karakterini, 2017 senesinde Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan Egemen karakterini, 2018 yılında ise Elimi Bırakma dizisinde Cenk karakterini canlandırmıştır. Televizyon sektörünün aranan erkek oyuncularından bir tanesi haline gelen Alp Navruz,  TRT1 ekranlarında seyircisi ile buluşan Elimi Bırakma dizisinde rol almıştır.

Rol arkadaşı Alina Boz ila verdiği samimi pozlar ile gündemden düşmeyen yakışıklı oyuncu, son dönemlerin en çok merak edilen kişileri arasında yer alır.

2020 yılında fox tv’de yayınlanan Zümrüdü Anka adlı dizide yer almaktadır. 

[minima-related r=”1″ id=”3877″ target=”0″]

Alp Navruz’un Rol Aldığı Filmler

 

Oyunculuk kariyeri boyunca yalnızca tek bir filmde rol alan ve bu filmden sonra televizyon sektörüne giriş yapan Alp Navruz, 2015 senesinde Ceberrut filminde Mert karakterine hayat vermiştir. Tam olarak tanınma dönemi Fazilet Hanım ve Kızları dizisi ile olup, büyük bir hayran kitlesine hitap ettikten sonra Elimi Bırakma dizisinde hayran kitlesini genişletmiştir.

Pek çok markanın yüzü haline gelen yakışıklı oyuncu, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanması ile bilinir. Takipçileri ile sık sık fotoğraflarını paylaşan Alp Navruz, rol arkadaşı ile de eğlenceli anlarını paylaşmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli