Sıradaki içerik:

Murat Ceylan Wish Kimdir?

Murat Ceylan Wish Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Adını Survivor yarışmasına katılarak duyuran ve şimdilerde yarışmanın sunuculuğunu yapan Murat Ceylan kimdir? İşte yakışıklı sunucu hakkında merak edilenler; 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Murat Ceylan, lise mezunu olduktan sonra Londra’ya giderek eğitimini orada tamamlamıştır. Central Saint Martins de Endüstriyel Tasarım Bölümü’nü okuyan Murat Ceylan boyu ile de dikkat çeken fenomenlerden bir tanesidir. 1.8 m boyundaki yakışıklı sunucu, 2 yaşında piyano çalmaya başlamış ve müzikle yakından bir ilişki kurmuştur. Her ne kadar Murat Ceylan adı ile tanınsa da, gerçek adı Murat Ceylan Wish olarak bilinmektedir.

Murat Ceylan Hakkında Merak Edilenler

Müzikle olan ilişkisi çocukluk dönemlerine dayanan Murat Ceylan, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam’dan aldığı müzik dersleri ile kendisini geliştirmiştir. Üniversite öğrenimini Türkiye’de devam ettiren sunucu, İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nden mezun olmuştur. Şuanda da yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. Müziğin yanı sıra pek çok spor dalı ile de ilgilenen Murat Ceylan, İstanbul Atlı Spor Kulübü’nde lisanslı olarak binicilik yapmaktadır. Paten ve surf gibi spor dallarına da ilgisi olan sunucu bir çok televizyon programında bu hünerlerini gösterme fırsatı bulmuştur. Murat Ceylan sevgilisi kim sorusunu merak edenler için LeraMarchuk ile uzun dönemdir bir birliktelik yaşamaktadır.

Murat Ceylan’ın Oynadığı Diziler

Survivor yarışması ile ünlenen ve daha sonrasında pek çok TV dizisi ile showlarda yer alan Murat Ceylan; 2013 senesinde Survivor Ünlüler ve Gönüllüler programında Gönüllüler takımında yer almıştır. 2018 senesinde All Star takımının içerisinde yer alarak tekrar Survivor’a giden Murat Ceylan, 2014 senesinde TV8 ekranlarında yayınlanan Para Bende adlı programda AlmedaAbazi ile her hafta başka bir şehri gezmiştir. 2016 senesinde Familya adlı dizide Ateş karakterini canlandırarak ilk oyunculuk deneyimini elde etmiştir.

Murat Ceylan’ın Rol Aldığı Filmler

Bu zamana kadar her hangi bir filmde oyuncu olarak yer almasa da kamera arkasında kendisini gösterme imkanı bulan Murat Ceylan, 2017 yılında çıkardığı “Yeni Nesil” adlı albümü ile adından söz ettirmiştir. Albüm içerisinde yer alan; Yeni Nesil, Aşkın Toz Hali Toz Duman, WhichWay, Neydi Söyle,That’sWhy I’m LovingYou, Depresyon ve Wruw4 gibi şarkıların hepsi Youtube üzerinden binlerce kez dinlenmiştir. Katıldığı TV programları ile adından söz ettiren ve yakışıklılığı ile dikkat çeken Murat Ceylan, TV8 ekranlarında seyircisi ile buluşan Survivor Türkiye – Yunanistan’ın sunuculuğunu yapmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli