Sıradaki içerik:

Emin Günenç Kimdir? Kaç Yaşında?

Emin Günenç Kimdir? Kaç Yaşında?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

2019 yılının Survivor yarışmasında adını duyuran Emin Günenç kimdir ve kaç yaşındadır, nerelidir gibi sorular Survivor izleyicileri tarafından merak edilmektedir. Sosyal medya üzerinde oldukça konuşulan bu isim hakkında merak ettiğiniz her şeyi ve bütün detayları yazımızda bulabilirsiniz.

Kimdir Emin Günenç?

En çok merak edilen soruların başında Emin Günenç kaç yaşında sorusu gelmektedir. 1995 yılında Tekirdağ Şarköy’de dünyaya gelmiş olan Emin Günenç 24 yaşındadır. Son dönemde Survivor yarışması ile adından sıkça söz ettiren Gönenç’in sevgilisi var mıdır? Evli midir? Hedefleri nelerdir gibi soruların cevaplarını da yazımızda bulabilirsiniz.

Sağlam Bir Spor Geçmişi

Emin Günenç 7 yaşında futbol oynamaya başlamış ve 17 yaşına kadar 10 sene boyunca futbol oynamıştır. Geçirdiği talihsiz bir sakatlık sonucunda futbol hayatını bırakmak zorunda kalmıştır.

Geçirdiği sakatlık sonucu futbol oynamayı bırakan Emin Gönenç hiçbir zaman spordan uzak kalmamıştır. Sporu bir yaşam felsefesi ve yaşam tarzı olarak belirlemiş olan Gönenç, 6 yıl fitness ve 1 yıldır da crossfit çalışmaları yapmaktadır. Bekar bir erkek olan Emin Günenç’in sevgilisi olup olmadığı konusunda bir bilgi yok.

Hedefleri Nelerdir?

Spordan hiçbir zaman vazgeçmeyen ve hayatı spor üzerine kurulu olan Emin Günenç profesyonel olarak modellik mesleğini sürdürmektedir. Oğlak burcu olan Emin Günenç’in hedefinde ise oyuncu olmak var.

Survivor Türkiye – Yuanistan çekişmelerinde adından sıkça söz ettiren Emin Günenç yarışmadan birinci olarak ayrılmayı hedefliyor. “Hedefime koşarak gitmek istiyorum” sloganı ile yarışmaya katılan Emin Günenç yarışmanın iddialı isimlerinden bir tanesi.

Yarışma bittikten sonra modellik mesleğine devam edecek olan Emin Günenç, oyunculuk eğitimleri alarak başarılı bir oyuncu olmayı hedefliyor.

Emin Günenç nereli vekaç yaşında, hedefleri neler, geçmişinde neler yapmıştır gibi sorular, Survivor Türkiye – Yunanistan seyircileri tarafından merak edilen sorular olmuştur.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli