Sıradaki içerik:

Biran Damla Yılmaz Kimdir?

Biran Damla Yılmaz Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Biran Damla Yılmaz

 Kırgın çiçekler adlı dizi ile büyük bir popülerlik kazanan biran damla yılmaz kimdir. Dizideki rolü ile büyük beğeni toplayan Biran Damla Yılmaz evli mi veya sevgilisi var mı? İşte magazin gündeminde son dönemlerde oldukça yer alan Biran Damla Yılmaz’ın biyografisi ve hayatı.

Biran Damla Yılmaz Kimdir?

28 Haziran 1997 tarihinde doğan Biran Damla Yılmaz, doğma büyüme İstanbulludur, biran damla yılmaz boyu 1,64 kilosu ise 56’dır. sanatçının saç rengi kumral, göz rengi ise yeşildir. Yengeç burcu olan Biran Damla Yılmaz’ın gerçek sevgilisi, yeni aldığımız bilgilere göre Tarık Uğur Özenbaş ile ilişkisi olduğu öğrenilmiştir.

Ünlü oyuncu biran damla yılmaz sevgilisi Uğur Özenbaş ile birlikte yaptıkları tatilde, çektirdikleri samimi pozlarını da sosyal medyada yayınlayarak, alınan bilgileri teyit etmiştir.

Biran Damla Yılmaz Kariyeri

1997 yılında Gebze’de doğan ünlü sanatçı, hayatının çoğu kısmını Pendik’te geçirmiştir. Sanatçılığa karşı aşırı isteği olan Biran Damla Yılmaz, sanatçılığı profesyonel olarak yapmak istemiştir. Bu nedenle devlet konservatuarına yazılan sanatçı halen eğitimine devam etmektedir.

Sanatçının ilgi ve yeteneğini küçük yaşta tespit eden ailesi, sanatçıyı çok erken yaşlarda ajansa yazdırmıştır. Yılmaz oyunculuk hayatına ise 14 yaşında yazıldığı ajans sayesinde başlamıştır. Sanatçının oynadığı önemli film ve diziler; Muhteşem yüzyıl (cariye rolünde), yasak, çılgın dershane, beyaz yalan (Nesrin) ve Kırgın Çiçekler (Eylül)’dir.

Biran Damla Yılmaz Oynadığı Diziler

Bir çok film ve dizide roller alan sanatçı, Atv’de yayınlanan ve çok ses getiren Kırgın Çiçekler dizisinde rol alarak, sanatçılığını herkese ispat etmiştir. Yılmaz, dizide anne ve üvey babası ile gecekonduda yaşayan Eylül adlı genç kızı canlandırmaktadır.

Üvey babasının değişik yakınlık göstermesinden rahatsız olan Eylül, durumu annesine anlatır ve annesi onu bir yetimhaneye verir. Eylül’ün hayatı burada değişmeye başlayacaktır. Dizide Yılmaz’ın rol arkadaşlığını Hazar Motan ve Gökçe Akyıldız paylaşıyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli