Sıradaki içerik:

Aras Aydın Kimdir?

Aras Aydın Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aras Aydın Kimdir

 

Yakışıklılığının yanında başarılı oyunculuğuyla da son dönemde adından söz ettiren Aras Aydın kimdir.Birçok önemli projede rol almış olan oyuncu nerelidir, yaşı kaçtır ve sevgilisi kimdir sorularının cevabı merak konusudur. Son günlerde magazin gündemini sıkça meşgul eden başarılı oyucu hakkında tüm merak edilenler yazımızın devamında yer alıyor.

Aras Aydın Kimdir?

2 Temmuz 1989 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Aras Aydın başarılı ilkokul ve lise eğitiminin ardından üniversite eğitimi de almıştır. Üniversiteden sonra oyunculuk için eğitim almaya karar veren ünlü oyuncu, tiyatro bölümünü de başarıyla bitirmiştir. Küçük yaşlardan beri müziğe de ilgi duyan Aras Aydın’ın, “Oyuncu olmasaydım, müzisyen olurdum” şeklinde açıklaması olduğu biliniyor.

Aras Aydın Boyu

Aras Aydın boyu 1 metre 84 cm’dir. Kahverengi gözlü ve siyah saçlı yakışıklı oyuncunun kilosu 75’dir. Çekingen ve utangaç bir karaktere sahip olan Aras Aydın, oyunculuk kariyerinde önemli işler başarmıştır.

Aras Aydın Oyunculuk Kariyeri

Kameralar karşısında ilk kez 2010 yapımı Öğretmen Kemal dizisinde Bülent Emin Yarar ile çıkmış olan başarılı oyuncu, boş zamanlarını oyunculuk eğitimi alarak geçiriyor ve kariyerini en yüksek zirveye taşımaya çalışıyor. 2012 senesinde Şevkat Tepe yapımında Teğmen Volkan rolünü alan oyuncunun diğer rolleri şu şekildedir:

– Kiraz Mevsimi – 2014

– Saklı Kalan – 2014

– İnadına Aşk – 2015

– Oğlan Bizim Kız Bizim – 2016 (Film)

– N’olur Ayrılalım – 2016

– Altınsoylar – 2016

– Masum Değiliz – 2018

Aras Aydın Özel Hayatı

Başarılı oyuncunun yeteneği kadar özel hayatı da magazin gündemini meşgul ediyor. En son magazin haberlerine göre ArasAydın sevgilisi dizi aşkı olan Ayça Ayşin Turan’dır. İkili Altınsoylar dizisinde iki aşığı canlandırdığı bu aşklarını gerçek hayata taşıdı. Çift birlikteliklerini sosyal medya hesaplarından da ilan etti.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli