Sıradaki içerik:

Hazal Subaşı Kimdir? Sevgilisi Kim?

Hazal Subaşı Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Hazal Subaşı Kimdir

TRT1 ekranlarında yer alan halka dizisinde beğenilerek izlenen Hazal Subaşı kimdir? Dizide “Bahar” karakterini canlandıran oyuncu hakkında merak edilenler;

Hazal Subaşı Kimdir?

Halka dizisi ile gönüllere taht kuran Hazal Subaşı doğma büyüme İzmir İlinden olup 2 Mayıs 1996 doğumludur ve Boğa burcudur. 2015 yılında MissTurkey yarışması ile 3. olan ve oyunculuğa bu aşamadan sonra geçiş yaptığını belirten oyuncu Hazal Subaşı üniversite mezunu olup eğitim aldığı bölüm; İzmir Ekonomi Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık.

Hazal Subaşı Hakkında Merak Edilenler

NEREDE ve kaç yılında doğduğuna dair bilgiler verdikten sonra Hazal Subaşı hakkında merak edilen diğer ayrıntılara da değinelim. Boyu kaç, sevgilisi var mı, oyunculuk geçmişinde yer aldığı diziler hangileri gibi.

Rol aldığı bir dizide rol arkadaşı olan Erkan Meriç ile sevgili oldukları basına yansıyınca Hazal Subaşı sevgilisi olarak Erkan Meriç halen gündemde. Boyu 1.67 m olan Hazal Subaşı boyu kilosu ile orantılı olunca dizilerin aranılan oyuncusu oldu. Kilosunun 52 kg olduğu bilinmektedir. Ayrıca güzelliği ve başarısı dizilerde rol almasında etkendir.

 

Sadece şu ana kadar 3 dizide rol alan güzel oyuncu, oyunculuk adına hiç bir eğitim almadığını belirtmektedir. Ayrıca oyunculuğu işin mutfağında öğrenerek, oyunculuğu tam olarak yapabilmek için oyunculuğa çıraklıktan kalfalığa, kalfalıktan ustalığa sağlam adımlar atarak devam etmek istediğini belirtmektedir. Hazal Subaşı yeteneği ile dizi yönetmenlerinin dikkatinden kaçmayacak gibi.

Hazal Subaşı’nın Rol Aldığı Diziler

Adını Sen Koy ilk dizi filmi olup TRT1 ekranlarında yayınlanmıştır.

Halka yine TRT1 de halen yayınlanmakta olan bir başka dizi

Bir Umut Yeter dizisinde de rol alan Hazal Subaşı’nın rol aldığı bu dizi Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli