Sıradaki içerik:

Aslıhan Malbora Kimdir?

Aslıhan Malbora Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Aslıhan Malbora

Televizyon dizilerinde aldığı rolleri başarılı performansı ile canlandıran Aslıhan Malbora bu başarılarının ödülünü Her Yerde Sen televizyon dizisinde rol alarak  2019 yılı yapımlı olan dizi de Ayda rolünü canlandıran oyuncunun bu yeni dizisi Fox TV ekranlarında halen devam ediyor. Karakaşlı Karagözlü ve beyaz tenli oyuncu Aslıhan Malbora kimdir hakkında ve oyuncu hakkında diğer merak edilen bilgiler yazı içeriğindedir.

Aslıhan Malbora Kaç Yaşında ve Nereli 

Anadolu’dan kopup gelen Aslıhan Malbora Afyonkarahisar doğumlu olup 1 Mart 1995 tarihinde dünyaya gözlerini açmıştır. Eğitim sebebiyle yolu İstanbul’a düşen oyuncu İstanbul Teknik Üniversitesi Gıda ve Kimya Mühendisliği bölümüne halen devam ediyor. Sanat eğitimini Akademi 35,5 Sanat Evi’nden alan oyuncu ilk Televizyon deneyimini ” Seven Ne Yapmaz” dizisinde aldığı rolü başarılı ile sergileyen oyuncu Aslıhan Malbora, su gurubunda yer alan balık burcu özelliklerini taşımaktadır ve Aslıhan Malbora boyu 1,63 cm olup kilosu 52 KG’dır.

Aslıhan Malbora Sevgilisi

24 yaşında olan Aslıhan Malbora 3 yılda 3 ayrı televizyon kanalında yer alan dizilerde rol alarak oyunculuk kariyerini geliştirmek istiyor. Yoğun bir iş ve eğitim temposu olan ve çok çalışan oyuncu Aslıhan Malbora sevgilisi henüz olmayan oyunculardan.

Aslıhan Malbora Rol Aldığı Diziler

2017 yılı yapımı ATV ekranlarında yer alan dizi Seven Ne Yapmaz’da Zeynep karakterini canlandırmıştır.

2018 yılı yapımı Star TV ekranlarında yer alan dizi Kalbimin Sultanı’nda Saliha Sultan karakterini canlandırmıştır.

2018 yılı yapımı ATV ekranlarında yer alan dizi Ağlama Anne’de Zeynep karakterini canlandırmıştır.

2019 yılı yapımı Fox TV ekranlarında yer alacak dizi Her Yerde Sen’de Ayda karakterini canlandırıyor.

Bu yazı içeriğinde diziler ile tanıyıp fenomeni olunan oyuncuların hayatlarına dair merak edilen kesitler yer almaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli