Sıradaki içerik:

Cahit Gök Kimdir?

Cahit Gök Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Cahit Gök Kimdir

Şu anda ATV ekranlarında yer alan Hercai dizisinde Fırat karakterine hayat veren ünlü oyuncu Cahit Gök kimdir herkes tarafından merak edilen bir sorudur. Ünlü oyuncu Cahit Gök, 7 Ekim 1981 yılında Bingöl’de dünyaya gelmiştir. Cahit Gök nereli sorusunun cevabı Bingöl’dür.

Ünlü oyuncu şu anda 38 yaşındadır ve burcu terazidir. Cahit Gök boyu 179 cm ve kilosu da 74 kg’dır. Cahit Gök sevgilisi vardır fakat adı bilinmemektedir.

Cahit Gök Eğitim Hayatı

Ünlü oyuncu Cahit Gök, Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi’nden başarılı bir şekilde mezun olmuştur. Üniversitede öğrenci iken eğitimini sürdürürken aynı zamanda da oyunculuk için ünlü oyunculardan özel dersler almaya başlamıştır.

İlk oyunculuk deneyimini 2008 yılında yayınlanan Fırtına isimli sinema filmi ile yaşamıştır. Ardından Ezel, Çıngıraklı Top, Av Mevsimi, Çalgı Çengi ve benzeri gibi birçok projede yer alarak oyunculuk kariyerine durmadan, tam gaz devam etmiştir.

Cahit Gök’ün Yer Aldığı Bütün Dizi ve Filmler

Ünlü oyuncu Cahit Gök 2009 ile 2019 yılları arasında aktif bir şekilde dizilerde ve sinema filmlerinde sık sık rol almıştır. İlk dizisi 2009 yılında yayınlanan Fırtına adlı sinema filminde Cemal Karakterinde ve Çıngıraklı Top filminde rol almıştır. Ayın yılda da Bir Bulut Olsam adlı televizyon dizisinde Yaşar Bulut rolünü ve oynamıştır. 2010 yılında ise Ezel dizisi ve Av Mevsimi filminde yer almıştır.

Sonraki yıl ise Mavi Kelebekler, Çalgı Çengi ve Üsküdar’a Giderken dizilerinde yer almıştır. 2014 yılında Güzel Çirkin, Kuzu, Pek Yakında ve Urfalıyım Ezelden adlı projelerde yer almıştır. 2015 yılında ise Hatırla Gönül ve Tutar mı Tutar adlı dizilerde rol almıştır.

Sonraki yıllarda ise Çalgı Çengi İkimiz, Sana Kalbimi Verdim, Siyah Beyaz Aşk dizlerinde sahneye çıkmıştır. Son olarak da şu anda Atv’de yayınlanan Hercai televizyon dizisinde Başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin gibi oyuncuların Paylaştığı dizide  Fırat karakterini oldukça başarılı bir şekilde oynayıp canlandırmaktadır.

Cahit Gök’ün Kazanmış Olduğu Ödüller

Ünlü oyuncu, 2009 yılında 20. Ankara Film Festivali’nde Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu ödülünü almaya hak kazanmıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli