Sıradaki içerik:

Sera Kutlubey Kimdir?

Sera Kutlubey Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Sera Kutlubey

Zalim İstanbul dizisi ile beraber büyük bir popülerlik kazanan Sera Kutlubey kimdir? Dizinin Etkileyici konusu ile beraber büyük yankı uyandıran Sera Kutlubey sevgilisi var mı veya evli midir? İşte Sera Kutlubey’in biyografisi ve hayatı.

Sera Kutlubey Kimdir?

19 Nisan 1994 tarihinde doğmuş olan Sera Kutlubey kimdir? Sera Kutlubey Ankara da dünyaya gelmiştir. Sera Kutlubey boyu 1.67 cm, kilosu ise 52 kg’dır. Göz rengi kahverengidir. Koç burcu olan Sera Kutlubey’in sevgilisi Sercan Sert’tir.

Sera Kutlubey’in Eğitim Hayatı

Sera Kutlubey, ilkokuldan itibaren sürekli olarak okulun tiyatro etkinliklerinde bulunmaya başlamıştır. Daha sonra ortaokul ve lisede de bu hobisini devam ettirmiştir. Okumuş olduğu okullardaki tiyatrolarda başarılı olmuş ve bazı ödüller almıştır.

Bunun sonucunda da ilerde yapabileceği mesleğinde bu olduğunu düşünüp, bu mesleği tercih etmek istemiştir. Sera Kutlubey eğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümünde almıştır. Aynı zamanda Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde diksiyon ve oyunculuk dersleri almıştır.

Sera Kutlubey Oynadığı Diziler 

Sera Kutlubey ilk oyunculuk deneyimini 2016 da yayımlanmış olan Kehribar dizisi ile yaşamıştır. Kehribar dizisinde rol aldığı karakter Leyla’dır. Daha sonra 2016 da Babam ve Ailesi dizisinde Hasret Kayalar karakterini canlandırmıştır.

2017 de İsimsizler dizisinde Seher karakterine hayat vermiştir. Şuanda ise başrollerini Fikret Kuşkan ve Deniz Uğur’un canlandırdığı Zalim İstanbul isimli dizide Cemre Yılmaz karakterini canlandırmaktadır.

Zalim İstanbul dizisinde ailenin büyük kızı olan Cemre Yılmaz annesinin hayalini gerçekleştirebilmek için okumuş ve hemşire olmuştur. Hemşire Cemre’nin kalbi ise doğduğundan beri şarkı söylemek için çarpmıştır. Cemre erkeklere karşı her zaman mesafeli olmuştur. İstanbul’a gidip gelişleri Cemre’nin hayatını değiştirmiştir. Karaçayların özel hemşiresi olmuştur. Cemre Yılmaz’ın kalbinin atışını Karaçay köşkü değiştirecektir.

Sera Kutlubey Boş Vakitlerinde Neler Yapar?

Dizi çekimlerinin dışında genel olarak dersleri ile ilgilenmekte olan Sera Kutlubey, evde oturarak kedi ve köpeği ile oyun oynamayı da çok sevmektedir. Ayrıca spor yapmayı ve ailesi ile vakit geçirmeyi de ihmal etmemektedir. Sera Kutlubey mümkün olduğu kadar arkadaşlarına da vakit ayırmaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli