Sıradaki içerik:

Nilay Erdönmez Kimdir, Sevgilisi Kim?

Nilay Erdönmez Kimdir, Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Nilay Erdonmez

İşte son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Nilay Erdönmez’in biyografisi ve hayatı. Kanal D ekranlarında yayınlanacak yeni dizi Hizmetçiler’de Gülseren Atahanlı karakterine can verecek olan oyuncu biyografisi bu yazımızda.

Nilay Erdönmez Kimdir?

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı 2007 yılında bitiren güzel oyuncu, burada Sahne Sanatları Tiyatro Ana Sanat Dalında eğitim görmüştür. Mezuniyeti sonrası tiyatro oyunculuğuna başlayan güzel yıldız daha sonra tv dizileri ve sinemalarda da rol almıştır.

Nilay Erdönmez Nereli?

Oynadığı rollerdeki başarısı ile dikkat çeken Nilay Erdönmez nereli? Güzel oyuncu İstanbul’da doğmuştur ve eğitim hayatını da İstanbul’da tamamlamıştır. Oyuncunun rol aldığı tiyatro oyunları arasında, Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım, Fareler ve İnsanlar, Son Bir Kez, Hafızasını Kaybeden Müzeden Bir Traktöre Mektuplar ve Julie yer alır.

Güzel oyuncunun ayrıca bir çok ödül aldığı Sinema filmleri ise, Gözetleme Kulesi, Denize, Mezarcı, Bütün Saadetler Mümkündür ve Kapı’dır.

Nilay Erdönmez Kaç Yaşında?

Tiyatro oyunları ve sinema filmleri kadar rol aldığı diziler ile de tanınan Nilay Erdönmez Kaç Yaşında ? Başarılı oyuncu 12 Mayıs 1986 yılında doğmuş ve şu an için 34 yaşındadır.

Nilay eredonmez nereli

Boğa burcu olan oyuncunun rol aldığı diziler ise, 2007 yılında Güzel Günler, 2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı- Kıyam, 2013-2014 yıllarında Sevdaluk, 2016 yılında Tehlikeli Karım, 2017-2018 yıllarında İstanbullu Gelin, 2019 yılında Kardeş Çocukları’dır. Güzel oyuncu 2020 yılı içerisinde yayınlanacak Hizmetçiler dizisi ile de tekrar ekranlara gelecek.

Nilay Erdönmez Sevgilisi

Güzel oyuncu Nilay Erdönmez sevgilisi konusunda ise bir bilgi bulunmamaktadır. Kendisinin magazin dünyasına yansımış bir sevgilisi yoktur. Başarılı oyuncu Hizmetçiler dizisinde ise Deniz Baysal, Seçkin Özdemir, Aleyna Solaker, Algı Eke gibi oyuncular ile birlikte rol alacak.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli