Sıradaki içerik:

Bensu Uğur Kimdir?

Bensu Uğur Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bensu ugur

Bensu Uğur, Son dönemlerde magazin gündemini oldukça sık bir şekilde işgal eden Bensu Uğur’un biyografisi ve hayatı. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çeken Bensu Uğur kimdir? Son zamanlarda en çok sorulan sorular arasında yer alıyor.

İzmir Karşıyaka’da bulunan Cihat Kora Anadolu Lisesi mezunu olan güzel isim, sesi ile de ilgi odağı olmayı başarıyor. Bu kapsamda kendisi Fizy 22. Liseler arası müzik yarışmasında da sahne almıştır.

Bensu Uğur Kaç Yaşında, Nereli?

Oyunculuğa yeni adım atan Bensu Uğur kaç yaşında konusu da merak edilenler arasında yer alıyor. 2000 yılında doğan genç oyuncu, 20 yaşındadır. Şafak Fişek Ajans oyuncusu olan Bensu Uğur burada oyunculuk eğitimleri almıştır ve ajans dahilinde çalışmalarını yürütmektedir.

Güzel ve genç oyuncu Bensu Uğur nereli sorusu da merak edilenler arasında yer alıyor. İzmir doğumlu olan oyuncu, düzgün fiziği ve güzelliği ile önce reklam filmlerinde kendine yer bulmuştur.

Bensu Uğur’un Oyunculuk Kariyeri

Güzel oyuncu Bensu Uğur, ilk olarak ‘Elidor’ şampuan reklamı ile oyunculuğa adım atmıştır. Daha sonra 2018 yılında ‘LiptonIceTea’ reklam filminde rol alan genç oyuncu 2019 yılında ise bu kez ‘Algida Cornetto Mini’ reklamı ile ekranların karşısına geçmiş ve başarısını gözler önüne sermiştir.

Genç oyuncunun kariyerindeki ilk dizi film oyunculuğu ise Fox TV ekranlarında yayınlanacak ‘Öğretmen’ dizisi ile olacaktır. İlerleyen günlerde izlemeye başlayacağımız dizi de Bensu Uğur, sınıf arkadaşını kıskanan ve çekemeyen havalı bir kız olan Selin rolü ile karşımıza çıkacak. Aynı dizinin kadrosunda ise İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu gibi deneyimli oyuncular yer alıyor,

Bensu Uğur Sevgilisi

Bensu Uğur sevgilisi konusunda ise, genç oyuncu Bensu Uğur’un şu an için magazin gündemine yansımış ve bilinen herhangi bir sevgilisi bulunmuyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli