Sıradaki içerik:

Murat Ünalmış Kimdir?

Murat Ünalmış Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Son dönemde ATV kanalında yayınlanan ve çok ilgi çekici bir senaryoya sahip olan Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir Yaman karakterini canlandıran Murat Ünalmış kimdir ve hayat hikayesi nedir? Murat Ünalmış hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Murat Ünalmış Kaç Yaşında ve Aslen Nereli?

Murat Ünalmış, uzun yıllardan bu yana sürdürdüğü oyunculuk kariyerinde birçok başarılı yapımın içerisinde yer almıştır. Oyuncu ile ilgili merak edilen bilgilerin başında Murat Ünalmış kaç yaşında sorusu bulunurken, oyuncunun 1981 doğumlu olduğu biliniyor. Ayrıca Murat Ünalmış nereli sorusu için de Kayserili olduğu bilgisi verilebilir. Kayserili olan oyuncu, çocukluk döneminde İstanbul’a gelmesinin ardından bir dönem basketbol oyunculuğu yapmış ve daha sonrasında Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olmuştur. Özel bir kurumda almış olduğu oyunculuk eğitimi sonrasında sıralı bir şekilde Hayat Bağları, Sınırlı Aşk, Kurşun yarası, Üç Kadın, Deli Duran, Sen Ne Dilersen gibi yapımlarda yer almış Mahsun Kırmızıgül’ün Güneşi Gördüm filminde ve New York’ta Beş Minare filminde rol almıştır. Yer Gök Aşk dizisinde başrol oynamış ve sonrasında Birce Akalay ile evlilikleri ile gündeme gelmiş ve bu evlilik 1,5 yıl sürmüştür.

Murat Ünalmış Sevgilisi Kim veya Evli Mi?

Daha önce Sevda Kuşun Kanadında dizisinde ve Deli Gönül dizisinde ilgi çekici bir oyunculuk sergileyen Murat Ünalmış, şu an Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Demir karakterine hayat vermektedir. 37 yaşında olan oyuncu ile ilgili merak edilen konuların arasında özellikle Murat Ünalmış sevgilisi kim sorusu da bulunuyor. Ünlü oyuncunun Birce Akalay ile evliliği sonrasında devam eden bir ilişkisinin olmadığı veya evlilik planlarının bulunmadığı tahmin ediliyor.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli