Sıradaki içerik:

Arda Türkmen kimdir? Yaşı ve biyografisi

Arda Türkmen kimdir? Yaşı ve biyografisi

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

arda-türkmen-kimdir

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 kanalında ve bunun yanı sıra YouTube’da Arda’nın Mutfağı ile ekranlara gelen Arda Türkmen kimdir? Başarılı aşçı, işletmeci ve sunucusu Arda Türkmen kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte son dönemin öne çıkan sunucularından olan Arda Türkmen’in sevgilisi, biyografisi ve hayatı

1975 senesinde doğan Arda Türkmen’in aslen nereli olduğunu bilinmemektedir. İstanbul’da hayatını devam ettiren Arda lise eğitimini Fransız Lisesi’nde üniversite eğitimini ise Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümü ve Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünde tamamlamıştır.

İşletmecilik yönünü geliştiren Arda Türkmen Karaköy ve Nişantaşı’nda toplam 3 mekanın sahibidir.

Bunun yanı sıra Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu TV 8 kanalında Arda’nın Mutfağı adlı yemek programını sunmaktadır. Türkiye’nin sayılı şeflerinden biri olan Türkmen YouTube kanalını da aktif olarak kullanmaktadır.

Sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Arda Türkmen durumu kötü olan çocuklara binlerce bisiklet dağıtmıştır.

Fenomen aşçının sevgilisi yaklaşık 10 senedir ekranlarda görmeye alışık olduğumuz ünlü sunucu Merve Toy‘dur. Arda , geçtiğimiz 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ilk kez sevgilisiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşmıştı.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli