Sıradaki içerik:

Kadir Ezildi Kimdir?

Kadir Ezildi Kimdir?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Program sunucu olarak adından bahsettirmeyi başaran Kadir Ezildi kimdir nerelidir ve yaşam hikayesine dair tüm merak edilenleri yazı içeriğinde bulabilirsiniz. Genç ve sevimli program sunucusu Kadir Ezildi’ninilk programı olan TLC kanalındaki programı merakla izlenmekte idi.

Kadir Ezildi Nereli

Program sunucu olarak adından başarı ile bahsettiren Kadir Ezildi nereli diye merak edenler için program yapımcısının Bayburt iline bağlı İspir ilçe doğumlu olduğu ve Kadir Ezildi hakkında diğer merak edilenlerin ise Kadir Ezildi boyu ve yaşı konusudur. Kadir Ezildi 1995 doğumlu olup 24 yaşına kadar annesi ve erkek kardeşi ile birlikte İstanbul Pendik’te yaşamaktadır. Yeni yeni televizyonlarda popüler olmaya başlayan Kadir Ezildi babası hakkında basında yer alan bir habere rastlanmamıştır.

Kadir Ezildi’nin Yaşam Hikayesi

Öğrenim durumunu İstanbul’da tamamlayan Kadir Ezildi özel bir hastanenin depo sorumlusu olarak çalışmakta iken TLC kanalında yaptığı program ile ünlenince bu görevinden istifa etmiş. Sosyal medyayı sıklıkla kullanan, Ezildi Fox TV kanalında 2019 yılı Eylül ayı içerisinde yayınlanmaya başlanacak olan temizlik konulu bir yarışma programının sunucusu olarak ekrana gelecek. Ezildi’nin bu başarısı kariyer hayatını başarılı ve sağlam adımlarla ilerlerken daha pek çok programda Kadir Ezildi ismini duyulacak gibi.

Ezildi’nin en belirgin özelliği aşırı titiz olması. Yaptığı programların içerikleri de temizlik olunca sunucu bu işin tam uzmanı. Aynı zamanda ağzı iyi laf yapıyor ve esprili.

Kadir Ezildi Programları

Sosyal medyayı iyi kullanan kadir ezildi, Tiktok, Youtube ve İnstagram’da yayınladığı showları ile tanınmaktadır. Bu tanınmalarından sonra televizyon programcılığına adım atan Kenan Ezildi öncelikle TLC kanalında Temizlik Avcıları adlı programda sunuculuk yaptı. Yeni programdaki sunuculuğunu Fox televizyon kanalında başlayacak olan Kenan Ezildi bu kanalda ödüllü bir yarışma sunacak.

 

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli