Sıradaki içerik:

Kübra Par kimdir? Yaşı kaç aslen nereli?

Kübra Par kimdir? Yaşı kaç aslen nereli?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

kübra-par-kimdir

Habertürk TV’de Açık ve Net programını sunan Kübra Par kimdir? Sağlam gazeteciliği ile bilinen ve dikkat çeken başarılı sunucu Kübra Par aslen nerelidir ve yaşı kaçtır? İşte ekranların tartışmasız en iyi sunucularından biri olan Kübra Par’ın biyografisi ve tüm merak edililenleri.

20 Nisan 1984 senesinde dünyaya gözlerini açan Kübra Par tam adıyla Kübra Parmaksızoğlu Coşkun aslen Erzincanlıdır. Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamlamıştır. 2009 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek lisansın ve doktorasını tamamlayarak eğitim hayatını sonlandırmıştır.

Film yönetmeni Mahmut Fazıl Coşkun ile mutlu bir evlilik yürütmekte olan Kübra Par sunuculuk ve gazetecilik yapmaktadır.

Kübra Par’ın Kariyeri

Kalemi sağlam olan Kübra Par 2003 yılında şiir ödüllerinde “Nisanın Gölgesi” isimli şiiriyle özel bir ödülü hak kazanmıştır.  Habertürk’ün Web Haber Müdürlüğü’nün yanı sıra Habertürk TV ekranlarında yayınlanan “Açık ve Net” programını her perşembe hazırlayıp ve sunmaktadır.

Tarafsız haberciliği benimseyen Kübra bu işlerinin yanında Pazar Gazete Habertürk’te ‘Haftanın Röportajı’ bölümünü hazırlamaktadır. Özellikle bu bölümde yaptığı röportajlarla dikkat çeken gazeteciler arasında yer almaktadır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli