Sıradaki içerik:

Seçkin Özdemir Kimdir? Sevgilisi Kim?

Seçkin Özdemir Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığı ile kendinden söz ettiren Seçkin Özdemir kimdir? Herkes tarafından merak edilen başarılı oyuncu Seçkin Özdemir, 25 Ağustos 1981 yılında Sinop’ta dünyaya gelmiştir. Şuanda 37 yaşındadır. Seçkin Özdemir boyu 181 santimetredir. Seçkin Özdemir Sinoplu’dur. Dizi oyuncusu olan Seçkin Özdemir sadece oyuncu değildir ayrıca dj ve de sunucudur. Seçkin Özdemir sevgilisi yoktur.

Seçkin Özdemir, ortaokul ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Kocaeli Üniversitesinde İktisat okumuştur. 2004 yılında İstanbul “My Radio”da 5 ay boyunca interaktifbir radyo show programı gerçekleştirmiştir ve 2004 yılında ise “Number 1”kanalında televizyon programında sunuculuk yapmaya başlamıştır. 2005 senesinde Foster’ sponsorluğunda “Faraş” isimli programı sunmuştur, ardından 2006 yılında ise “Gnctrkcll” kanalının sunuculuğunu yapmaya başlamıştır.

Gnctrkcll’nin Türkiye çapındaki programlarında sahne sunuculuğu da yapmıştır. Müjdat gezen sanat merkezinde tiyatro, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde de oyunculuk eğitimi almıştır. Ardından Akbank, Ülker, Binboa Vodka, Coca-Cola ve Gnctrkcll’nin reklam filmlerinde oynamıştır.

Seçkin Özdemir’in Oynadığı Diziler

Seçkin Özdemir dizileri için birçok farklı karakteri canlandırmıştır.2008 yılında ilk dizisi olan Atv’nin Yaban Gülü dizisinde Burak karakterine hayat vermiştir. 2011 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde Leo karakterini hayat vermiştir.

Al Yazmalım isimli dizide başrol oynamıştır. 2013 yılında yayına giren “Bir Aşk Hikayesi”adındaki dizisinde başrol karaktere hayat vermiştir. 2014 senesinde ise başlayan “Günahkar” dizisinde de yer almıştır. 2015 senesinde ise ”Racon: Ailemİçin” adlı ünlü dizide başrol karakteri canlandırmıştır. 2015 yılında ise AcıAşk dizisiyle ekranlara dönmüştür.

Daha sonra Star fenomen dizilerden biri olan Kiralık Aşk dizisinin 2. sezonunda Pamir Marden karakterine hayat vermiştir. 2017 yılında Ateş Böceği adlı dizide de yer almıştır. Şu anda da Can Kırıkları adlı dizide oynamaktadır. Seçkin Özdemir dizileri 7 tanedir.

Seçkin Özdemir’in Yer Aldığı Filmler

2018 yılında Tehlikeli Karım adlı filmde başrolde oynamıştır. 2017 yılında ise Bir Nefes Yeter adlı sinema oyunu ile ekranda yer almıştır.

Seçkin Özdemir’in Aldığı Ödüller

44. Pantene Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Komedi ve Komedi Dizisi Erkek Oyuncu kategorisinde ödül almıştır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli