Sıradaki içerik:

Ceren Hindistan Kimdir? Sevgilisi Kim?

Ceren Hindistan Kimdir? Sevgilisi Kim?

avatar

O Kimdir Kim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Eşsiz güzelliği ve etkili oyunculuğu ile ekranlardan düşmeyen Ceren Hindistan kimdir? En çok merak edilen sorulardan biridir. Ceren Hindistan 27 Şubat 1989 yılında  Ankara’da doğmuştur. Ceren Hindistan kaç yaşında sorusunun cevabı 29 yaşındadır. Hindistan, aslen Kars,Sarıkamış’lıdır. Babasının dedesi Hindistan’dan Kars’a göç etmiştir ve bu yüzdende soyadları Hindistan olmuştur. Ceren Hindistan’ın bir tane abisi vardır.Abisi de 1990 doğumludur. Ceren Hindistan boyu 172 santimetredir.

Ceren Hindistan Eğitim Hayatı

Ceren Hindistan 2006 yılında Ankara Anadolu Otelcilik Ve Turizm Meslek Lisesinden mezun olmuştur.

Ceren Hindistan, 2007 yılında katılmış olduğu Türkiye Güzellik Kraliçesi Yarışmasında son 10 finalistlerinden biri olmuştur. Yarışma sonrasında yönetmen Abdullah Oğuz’un teklifi ile abisi ile İstanbul’a yerleşerek workshop’lara katılmaya başlamış ve ardından dizi ve filmlerde rol almaya başlamıştır.

Ceren Hindistan Filmleri ve Dizileri

2007 yılında ilk dizisi olan Fedai televizyon dizisinde Ceyda karakterine hayat vermiştir.Ardından aynı yılda Senin Uğruna adlı televizyon dizisinde Serpil karakterini canlandırmıştır. 2008 yılında Baba Ocağı adlı dizide İsmet karakterine hayat vermiştir.

Ardından bir sene sonra, 2009 yılında Ah Kalbim adlı televizyon dizisinin Yeşim karakteri ile ekranlara geri dönmüştür. 2009 ve 2010 yıllarında Sakarya Fırat adlı Televizyon dizisinde Nihan karakterine hayat vermiştir. 2010 yılında ise ilk sinema filmi olan Saklı Hayatlar filminde Nergis karakterini oynamıştır.

2012 yılında”Babalar Ve Evlatlar” adlı dizide Zeynep karakterini canlandırmıştır.2013 yılında “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Hürrem Sultan’ın sadık cariyesi olan Ahsen Hatun karakterine hayat vermiştir. 2013 yılında ise sadece 4 bölüm oynatılan ve finalsiz biten “Firuze” adlı dizide Firuze karakterini canlandırarak başrol oynamıştır. Daha sonra 2014 yılında ise”Aşktan Kaçılmaz” adlı dizi filmde başrol oyuncusu olarak rolalmıştır. Şu anda bir dizide oynamamaktadır.

Ceren Hindistan Evli mi?

Ceren Hindistan sevgilisi iş adamı Ümit Arslan ile 2015 yılının yaz aylarında imam nikahı ile hayatlarını birleştirmişlerdir,evlenmeden önce Ceren Hindistan sevgilisi ile Umreyi de ziyaret etmişlerdir. 25 Temmuz 2015 tarihinde Antalya Memorial Hastanesi’nde Arya Rima Aslan adında bir kız çocuğunu doğurmuştur. Bir tane kızı vardır. Fakat 2017 yılında boşanmışlardır.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli