pınar-akın-kimdir

Pınar Akın kimdir? Yaşı kaç sevgilisi var mı?

Ünlü şarkıcı ve oyuncu Feride Hilal Akın’ın kardeşi olan Pınar Akın kimdir? Özellikle Halil Söyletmez ile birlikte çektiği videolarla gündeme gelen sempatik ve güzel oyuncu kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte özellikle güzelliği ile büyük bir hayran kitlesi oluşturan Youtube’nin yeni ismi Pınar’ın hayatı ve biyografisi

30 Eylül 1997 senesinde dünyaya gelen televizyon ve sinema oyuncusu olan Pınar Akın doğma büyüme İstanbulludur. Aslen nereli olduğu bilinmeyen Pınar Akın “Glamorous Celebrity Management Agency” GCMO oyunculuk ajansına bağlıdır.

Punar Akın Soru Cevap 

Instagram ve YouTube paylaşımları ile popüler olan Pınar Akın ayrıca 21 Ara 2017 tarihi itibariyle YouTuberlık kariyerine başlamıştır. Özellikle Halil Söyletmez ile birlikte çektiği videolarla ünlenen Pınar güzelliği ve samimi tavırlarıyla dikkat çekmektedir.

Şarkıcı Feride Hilal Akın‘ın öz kardeşi olan Pınar Akın’ın şuanda YouTube’de 50 binden fazla abonesi Instagram’da 25 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Pınar Akın’ın biyografisi ne kadar çok merak edilse de hakkında kısıtlı bilgi bulunmasından dolayı ilerleyen günlerde makalemiz güncellenecektir.

Hayranları tarafından özellikle sevgilisi olup olmadığı merak edilen Pınar Akın’ın şuan için hayatında kimse yoktur.

İşte Pınar Akın’ın Çok Merak Edilen Tüm Fotoğrafları


Yorumlar (1 Yorum)
Ayşe Memiş
Ayşe Memiş Cevapla
- 11:17

Çok tatlı ve samimi bi kız ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×

Bir Şeyler Ara