Çabi Kimdir

Çabi – Chaby Han kimdir? Aslında nereli?

Son günlerin sosyal medyada en çok konuşulan isimlerinden biri olan Çabi yani Chaby Han kimdir? Demet Akalın’ın Türkçesiyle dalga geçen ve adeta ders veren Chaby Han kaç yaşındadır? ATV ekranlarında yayınlanan Elin Oğlu programına da katılan Çabi’nin sevgilisi var mı? İşte aslında nereli olduğu ve biyografisi

15 Haziran 1992 senesinde dünyaya gözlerini açan Chaby Han aslen Güney Korelidir. Türkçeyi iyi konuşmasıyla bilinen Çabi 2007 senesinde beri Türkiye’de yaşantısını sürdürmektedir.

Sempatik kişiliği ile dikkat çeken Çabi lise eğitimini tamamladıktan sonra Bilgi Üniversitesi’nde Sinema Televizyon bölümünde okumuştur. Babasının işi sebebiyle Türkiye’ye yerleşen ve kendini Türk gibi hisseden Chaby Han’ın Türk sevgilisi bulunmaktadır.

En sevdiği sanatçı Müslüm Gürsesdir. Sosyal medya hesaplarını etkin kullanan Chaby Han 2015 yılında ATV ekranlarında yayınlanan ve Ömür Varol ile birlikte oyuncu Sinan Çalıkanoğlu’nun sunduğu “Elin Oğlu” Talk Show programına katılmış ve bu sayede Türkiye’de popüler olmuştur.

Bunun dışında YouTube’da kendi adına açtığı kanalda çeşitli eğlenceli videolar çeken Çabi son günlerin en çok konuşulan ve ilgi duyulan ismi olmuştur. Oyunculuk kariyerine ise 2017 yılında Türkiye’de ve dünyada izlenme rekorları kıran Ayla filminde oynadığı Sung Joon karakteri ile başlamış ve büyük  beğeni toplamıştır.


Yorumlar (Yorum yapılmamış)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


×

Bir Şeyler Ara